Aktualności
Podsumowanie osiągnieć sportowych trenerów za rok 2022
2023-01-10

Jak co roku prezydent miasta Michał Litwiniuk nagrodził trenerów za wysokie osiągnięcia sportowe w 2022 r.

Nagrody oraz podziękowania otrzymali:
Paulina Szyszka – trener KS AZS AWF Biała Podlaska Podnoszenie Ciężarów za zajęcie czwartego miejsca w Mistrzostwach Europy (w Tiranie), za zdobycie jednego złotego medalu, dwóch srebrnych medali w Mistrzostwach Polski Juniorów, Młodzieżowych Mistrzostwach Polski i Mistrzostwach Polski Seniorek i Seniorów.
Zawodniczki: Weronika Zielinska-Stubińska, Weronika Zielińska, Wiktoria Gierczuk.

Jarosław Sacharuk – trener KS AZS AWF Biała Podlaska za zdobycie dwóch srebrnych oraz trzech brązowych medali w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski i Mistrzostwach Polski Seniorek i Seniorów w podnoszeniu ciężarów.
Zawodnicy: Michał Kościuk, Patryk Burda, Mirosław Dobosz, Damian Niedźwiecki.

Tadeusz Makaruk – trener KS AZS AWF Biała Podlaska za zajęcie pierwszego miejsce w czwórmeczu międzypaństwowym Polska - Czechy - Węgry - Słowenia - Słowacja (Gyor na Węgrzech) oraz za zdobycie trzech złotych medali dwóch srebrnych oraz jednego brązowego medalu w Mistrzostwach Polski Seniorów, Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w lekkoatletyce.
Zawodnicy: Piotr Tarkowski, Damian Czarnocki, Kacper Lemieszek.

Klaudiusz Nazaruk – trener FIGHT POINT Biała Podlaska za zdobycie jednego brązowego medalu i zajęcie piątego miejsca na Mistrzostwach Świata Muaythai (Malezja), za zdobycie jednego złotego medalu na Mistrzostwach Polski w Kickboxingu K1, jednego srebrnego medalu na Mistrzostwach Polski w Kickboxingu Kick Light, dwóch srebrnych i dwóch brązowych medali na Mistrzostwach Polski Muaythai, dwóch brązowych medalinw Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Full Contact oraz zdobycia Pasa Mistrza Polski Pro-Am WKO.
Zawodnicy: Julia Muchla, Paweł Konieczny, Paweł Nazaruk, Patryk Szczygieł, Adrian Bordzicki, Dawid Czerwiec, Sebastian Borkowski.

W ogólnopolskim Systemie Sportu Młodzieżowego najwięcej punktów w powiecie Biała Podlaska zdobyły i tym samym znalazły się na podium:
Klub Sportowy AZS AWF Biała Podlaska,
MKS Żak, Biała Podlaska,
UKS Olimpia, Biała Podlaska.

Dodatkowo podsumowano projekt ministerialny "Program Kluby", którego koordynatorem w województwie lubelskim jest Pan Janusz Wilczek.
Dofinansowanie otrzymały:
SKS Szóstka TPS,
UKS Jedynka,
BSK Kadet,
UKS Piatka,
UKS Serbinów,
UKS Jagiellończyk,
UKS Pionier PSW,
UKS Olimpia,
MKS Żak.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sportowych sukcesów

Pozostałe artykuły

X Ogólnopolski Przegląd Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci 2023
2023-09-27

Z ogromną przyjemnością dzielimy się z Wami informacją, że aż 16 filmów animowanych autorstwa wychowanków z Bialskiego Centrum Kultury, pracujących pod okiem pani Lilli...

Konkurs Internautów na ,,Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2023''
2023-09-27

Rajd Rowerowy im. J.I. Kraszewskiego ma szansę zostać Najlepszym Produktem Turystycznym Województwa Lubelskiego!

Zakończenie sezonu motocyklowego w Białej Podlaskiej
2023-09-25

MOTOKRZYŚ - mnóstwo pięknych maszyn, życzliwa pogoda, mocne brzmienie zespołu Rockheads, wystawa starych aut i motocykli oraz pokaz ratownictwa strażaków z OSP Sławacinek Stary. 

Dni Patrona Białej Podlaskiej - Jarmark Michałowy
2023-09-23

Sobota upłynęła w naszym mieście pod znakiem tradycji.

Bialskie targi pracy
2023-09-22

W Bialskich Targach Pracy, wzięło udział ponad 100 wystawców, a spotkanie było okazją do poznania aktualnych ofert pracy kilkudziesięciu firm z regionu oraz uzyskania diagnozy predyspozycji zawodowych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców