Aktualności
Narodowe Święto Niepodległości
2022-11-11

Narodowe Święto Niepodległości - 11 listopada jesteśmy zawsze razem, pamiętając, że odzyskanie niepodległości było marzeniem 5 pokoleń. To praca tak wielu osób, a wśród nich ojców niepodległości.

My dziś z radością, ale i głęboką refleksją świętujemy odzyskanie niepodległości, ze świadomością, że dbanie o nią jest naszą wspólną odpowiedzialnością. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli dziś w miejskich uroczystościach: we mszy św. w intencji Ojczyzny, którzy przybyli na plac Wolności: przedstawicielom władz rządowych i samorządowych, parlamentarzystom, przedstawicielom służb mundurowych, oświaty, kultury, instytucji, przedsiębiorstw, stowarzyszeń, organizacji, pocztom sztandarowym.
Dziękujemy zwłaszcza najmłodszym, młodzieży, ich rodzicom i dziadkom za piękne wielopokoleniowe świętowanie. Dziękujemy za uświetnienie uroczystości żołnierzom, uczniom klas mundurowych, harcerzom, orkiestrze z IV LO im. Stanisława Staszica oraz wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tej pięknej uroczystości.

Pozostałe artykuły

Ulica Sarnia w budowie
2024-07-18

Trwa budowa ulicy Sarniej. Wykonawcą jest firma Tre-Drom z Białej Podlaskiej. Ulica powstaje w ramach konsekwentnie realizowanego Planu Budowy Dróg.

Zapraszamy na Wakacyjne Koncerty na placu Wolności
2024-07-18

W tym tygodniu przed publicznością wystąpi zespół Rollercoaster.

Akcja "Lato w mieście"
2024-07-18

Akcja "Lato w mieście" już od pierwszych dni wakacji cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Konkurs z okazji 115. rocznicy urodzin Bazylego Albiczuka
2024-07-17

18 lipca 1909 r. urodził się Bazyli Albiczuk, polski malarz, prymitywista.

Zawody w układaniu kostki rubika na czas
2024-07-15

W miniony weekend zakończyły się kolejne zawody w speedcubingu - dyscyplinie, która z roku na rok zyskuje na popularności.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.