Aktualności
Utrudnienia na ul. Francuskiej
2022-08-01

W związku z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Armii Krajowej w Białej Podlaskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Witolda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Francuską” od dnia 3 sierpnia do dnia 31 sierpnia br. ul. Francuska zostanie częściowo wyłączona z ruchu pojazdów.

Prace będą prowadzone na odcinku od ul. Ciborowicza do ul. Armii Krajowej (wraz ze skrzyżowaniami). Zalecany objazd w kierunku drogi krajowej nr 2 poprowadzony będzie ulicami: Kosynierów i Brzeską. Natomiast w kierunku centrum miasta – ul. Brzeską, zgodnie z powyższym schematem

Za utrudnienia przepraszamy.

Pozostałe artykuły

Komunikat dotyczący zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla w upalne dni
2022-07-29

"Strażacy rekordowo często wyjeżdżają do interwencji związanych z emisją tlenku węgla w mieszkaniach i domach – przyczyną upał.

Wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego!
2022-07-28

Największe gwiazdy polskiego futbolu, trenerzy reprezentacji Polski, władze PZPN z tak wyjątkowymi gośćmi otworzymy Miejski Stadion 4 września o godzinie 19:00

Budżet obywatelski - oddajemy decyzję w ręce mieszkańców !
2022-07-28

Zgłoś swój projekt i miej realny wpływ na rozwój naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców