Aktualności
Rozmawiali o pracy pielęgniarek i położnych
2015-05-19
W Dworku Helena w Porosiukach koło Białej Podlaskiej świętowano Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych. W spotkaniu wzięło udział ponad sto pracowników służby zdrowia.

– Doceniamy Wasz trud, oddanie i cierpliwość w codziennej pracy. Wasza fachowa opieka zapewnia nam, pacjentom, poczucie bezpieczeństwa i wsparcie, zarówno chorym jak i naszym najbliższym. Codzienna praca grupy zawodowej pielęgniarek i położnych darzona jest powszechnym szacunkiem i uznaniem – zaznaczył w swoim przemówieniu prezydent Dariusz Stefaniuk.

Spotkanie, które odbyło się 14 maja było także okazją do sympozjum naukowego. Rozmawiano o aktualnej sytuacji, problemach i wyzwaniach pielęgniarek oraz o medycznych i pozamedycznych czynnikach bezpieczeństwa pacjenta.
Pozostałe artykuły

Zapraszamy na Wakacyjne Koncerty na placu Wolności
2024-07-11

Już jutro o godzinie 20:00 przed publicznością wystąpi zespół RockHeads.

Święto Policji
2024-07-11

Obchody Święta Policji były okazją do podziękowania za codzienną służbę, trud i poświęcenie oraz za wsparcie funkcjonariuszy, na które zawsze możemy liczyć.

Zawody w układaniu kostki rubika na czas Cube4Fun
2024-07-10

W najbliższy piątek, sobotę i niedzielę w hali sportowej IV LO im. Stanisława Staszica odbędą się zawody w układaniu kostki rubika na czas Cube4Fun.

Wystawa 150-lecie Bialskiej Straży Pożarnej. Bezpłatne zwiedzanie z przewodnikiem!
2024-07-10

"150 lat Bialskiej Straży Pożarnej" to tytuł wystawy czasowej w Muzeum Południowego Podlasia, którą w lipcu i sierpniu będzie można zwiedzić z przewodnikiem.

Kolejna odsłona koncertu „Muzyka u Radziwiłłów”
2024-07-09

Kolejna odsłona koncertu „Muzyka u Radziwiłłów” organizowanego przez Zespół Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fr. Chopina w Białej Podlaskiej za nami.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców