Aktualności
Finał Szlachetnej Paczki 2021
2021-12-12

To wspaniałe, że magia świąt uwalnia tak wiele dobra - finał Szlachetnej Paczki pokazał znów, ile życzliwości mają w sobie mieszkańcy Miasta Biała Podlaska. Prezydent miasta Michał Litwiniuk z prawdziwą dumą po raz kolejny objął tę akcję swoim Honorowym Patronatem.
Prezydent przy okazji finału akcji podziękował współpracownikom z Urzędu Miasta oraz spółkom miejskim za wspólne przygotowanie paczek, które zdeponowane zostały do magazynu Szkoły Podstawowej nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia.
Dziś w przekazaniu paczek towarzyszyli prezydentowi:
Kierownik Referatu Lokali Mieszkalnych UM Agnieszka Dzwonnik,
Prezes Zakład Gospodarki Lokalowej Spółka z o. o. Wojciech Chilewicz,
Zastępca dyrektora MOPS Kamil Węgliński.
Jesteśmy szczęśliwi, że zrealizowaliśmy wszystkie zgłoszone przez panią Bożenę potrzeby, które ułatwią jej codzienne życie, w tym lodówkę i łóżko piętrowe dla jej wspaniałych córeczek.
Drodzy wolontariusze Szlachetnej Paczki. Szlachetność to piękna cecha płynąca z otwartych serc.
Dziękujemy Wam za nią.

Pozostałe artykuły

Rozpoczynamy akcję "Lato w mieście"!
2024-06-25

Jak co roku, w okresie wakacyjnym, bialczanie będą mogli wziąć udział w wielu wydarzeniach przygotowanych przez bialskie instytucje kultury!

Ruszyły zapisy na Sebring Bike Ride!
2024-06-24

Rajd odbędzie się 26 czerwca br. przy Stadionie Miejskim. Jest to kolejne wydarzenie w ramach tegorocznej rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Na uczestników czekać będą atrakcyjne nagrody, w tym dwa rowery!

XIV Rajd Kraszewskiego
2024-06-24

Ponad 200 osób ruszyło z nami na XIV Rajd Kraszewskiego do Romanowa!

Siódma edycja Rotariańskiego Wyścigu Kaczek
2024-06-23

W tym roku impreza odbyła się pod hasłem „Daj serce, moc jest w Tobie”, a fundusze z zakupu kaczek przekazane zostały na rzecz kolejnego etapu projektu Stowarzyszenia Wspólny Świat w Białej Podlaskiej - Centrum Pomocy Osobom z Autyzmem.

Przysięga wojskowa żołnierzy 19 Nadbużańskiej Brygady Obrony Terytorialnej
2024-06-22

Na pl. Wolności odbyła się dziś uroczysta przysięga wojskowa żołnierzy 19 Nadbużańskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców