Aktualności
Finał Szlachetnej Paczki 2021
2021-12-12

To wspaniałe, że magia świąt uwalnia tak wiele dobra - finał Szlachetnej Paczki pokazał znów, ile życzliwości mają w sobie mieszkańcy Miasta Biała Podlaska. Prezydent miasta Michał Litwiniuk z prawdziwą dumą po raz kolejny objął tę akcję swoim Honorowym Patronatem.
Prezydent przy okazji finału akcji podziękował współpracownikom z Urzędu Miasta oraz spółkom miejskim za wspólne przygotowanie paczek, które zdeponowane zostały do magazynu Szkoły Podstawowej nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia.
Dziś w przekazaniu paczek towarzyszyli prezydentowi:
Kierownik Referatu Lokali Mieszkalnych UM Agnieszka Dzwonnik,
Prezes Zakład Gospodarki Lokalowej Spółka z o. o. Wojciech Chilewicz,
Zastępca dyrektora MOPS Kamil Węgliński.
Jesteśmy szczęśliwi, że zrealizowaliśmy wszystkie zgłoszone przez panią Bożenę potrzeby, które ułatwią jej codzienne życie, w tym lodówkę i łóżko piętrowe dla jej wspaniałych córeczek.
Drodzy wolontariusze Szlachetnej Paczki. Szlachetność to piękna cecha płynąca z otwartych serc.
Dziękujemy Wam za nią.

Pozostałe artykuły

Turniej piłki nożnej „SUPER GOL -2023"
2023-12-06

4 grudnia br. w Szkole Podstawowej nr 5 odbył się turniej pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Michała Litwiniuka drużyn mieszanych w piłkę nożną „SUPER GOL -2023".

Nabór zgłoszeń do Programu „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością" - edycja 2024
2023-12-06

Miasto Biała Podlaska przystąpiło do Programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością" dla Jednostek Samorządu Terytorialnego - edycja 2024,...

Dni patrona bialskich szkół
2023-12-05

W minionym tygodniu dwie z naszych szkół obchodziły Dzień Patrona:

Pierwszy w Białej Podlaskiej rodzinny dom pomocy
2023-12-03

Budujemy pierwszy w naszym mieście rodzinny dom pomocy, a prowadzić go będzie Bialska Spółdzielnia Socjalna Caritas.

Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami
2023-12-03

Jak co roku, 3 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami. Z tej okazji chcielibyśmy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz wytrwałości w wielu codziennych zmaganiach.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.