Aktualności
Podsumowanie pikniku rodzinnego
2021-08-28

Prawie 15 tys. zł - udało się zebrać dla Stowarzyszenia Wspólny Świat podczas niedzielnego pikniku, który został zorganizowany jako jeden z projektów, które zwyciężyły w poprzedniej edycji Budżetu Obywatelskiego.

Ogromne podziękowania należą się panu Romanowi Laszukowi - ojcu tego pomysłu - oraz Miejskiej Bibliotece Publicznej i Bialskiemu Centrum Kultury, które wraz z Urzędem Miasta zorganizowały to wydarzenie. Dziękujemy przede wszystkim bialczanom, którzy najpierw zagłosowali na ten projekt, a teraz tak licznie, z całymi rodzinami, wzięli w nim udział.

Prezes Stowarzyszenia Wspólny Świat Anna Chwałek przekazała nam podziękowania od swojego zespołu, ale wiemy doskonale, że to nasza społeczność ma wszelkie powody do wdzięczności tej niezwykłej ekipie za jej codzienną pracę i niestrudzone dążenie, by ich podopieczni mieli coraz lepsze warunki. 

Pozostałe artykuły

Utrudnienia na ul. Francuskiej
2022-08-01

W związku z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Armii Krajowej w Białej Podlaskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Witolda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Francuską” od dnia 3...

Komunikat dotyczący zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla w upalne dni
2022-07-29

"Strażacy rekordowo często wyjeżdżają do interwencji związanych z emisją tlenku węgla w mieszkaniach i domach – przyczyną upał.

Wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego!
2022-07-28

Największe gwiazdy polskiego futbolu, trenerzy reprezentacji Polski, władze PZPN z tak wyjątkowymi gośćmi otworzymy Miejski Stadion 4 września o godzinie 19:00

Budżet obywatelski - oddajemy decyzję w ręce mieszkańców !
2022-07-28

Zgłoś swój projekt i miej realny wpływ na rozwój naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.