Wydarzenia
Konkurs z okazji Dnia Matki
czwartek, 18 marca 2021, 00:00 - poniedziałek, 26 kwietnia 2021, 23:00

Prezydent Miasta Biała Podlaska, Bialskie Centrum Kultury im. B. Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej oraz bialska firma odzieżowa BIALCON, zapraszają przedszkolaki i uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym pt „Najpiękniejsze kwiaty dla Mojej Mamy”.

Tematem konkursu jest przedstawienie w ciekawej formie plastycznej kwiatów, które autor pracy dedykuje swojej Mamie! Inspiracją mogą być kwiaty prawdziwe i kwiaty bajkowe, jakich nikt nigdy nie widział! Liczy się pomysł i wyobraźnia!

Prace plastyczne należy wykonać w jednej z wymienionych technik:
- mazaki,
- farby plakatowe,
- grafika komputerowa, na pionowej kartce w formacie A4.

Na Wasze dzieła czekamy do 26 kwietnia 2021 r.

Kartę zgłoszenia, grafiki komputerowe jako pliki JPG i skany jako pliki PDF prac plastycznych wykonanych mazakami, farbami plakatowymi należy przesłać e-mailem na adres: kwiatydlamamy@bck24.pl

Nagrodą w konkursie, w każdej grupie wiekowej, jest wydruk na tkaninie najciekawszych projektów, z której firma odzieżowa BIALCON uszyje torby bawełniane idealne na plażę, na zakupy czy piknik.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 26 maja w Dniu Matki!!!

Serdecznie zapraszamy!!!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.