Aktualności
Prezydent przyznał stypendia artystyczne
2020-01-28

Stypendia Prezydenta Miasta Biała Podlaska otrzymują osoby zajmujące się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami. Prezydent Michał Litwiniuk wyróżnił zdolnych młodych bialczan rozwijających swoje talenty w różnych dziedzinach.

Tegoroczni stypendyści to:

Piotr Arseniuk,

Bartosz Peszuk,

Julia Flisińska,

Milena Filipiuk,

Gabriela Pomorska,

Marcela Anna Kozakiewicz,

Aleksandra Dudyk.

Wnioski osób starających się o stypendium analizowała powołana przez prezydenta komisja w składzie:

Stanisław Romanowski - Przewodniczący Komisji,

Beata Demianiuk - Sekretarz Komisji,

członkowie Komisji:

Jarosław Michaluk - Prezes Bialskopodlaskiego Stowarzyszenia Jazzowego,
Zbigniew Kapela - Dyrektor Bialskiego Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego
w Białej Podlaskiej,
Marek Jędrych - Galeria Podlaska,
Rafał Wlizło - Radny Miasta Biała Podlaska.

Uroczystość wręczenia stypendiów uświetniły występy stypendystów: Piotra Arseniuka i Bartosza Peszuka. Piotr Arseniuk został wyróżniony drugi raz - środki ze stypendium ubiegłorocznego przeznaczył na nagranie płyty z muzyką organową.

 

 

Pozostałe artykuły

Komunikat Prezydenta Miasta w sprawie wznowienia działalności targowiska miejskiego dla sprzedających produkty rolno-spożywcze
2020-04-03

Informuję, że od 4 kwietnia 2020 r. do odwołania, zostaje wznowiona działalność targowiska miejskiego przy Al. Tysiąclecia wyłącznie dla osób sprzedających produkty rolno-spożywcze.

Komunikat Prezydenta Miasta w sprawie przyjmowania dokumentów od mieszkańców
2020-03-30

W celu przeciwdziałania rozszerzającej się pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 informuję, że Urząd Miasta Biała Podlaska oraz Urząd Stanu Cywilnego od dnia 31 marca 2020 r. do odwołania przyjmował...

Komunikat Prezydenta Miasta w sprawie zawieszenia działalności Targowisk Miejskich
2020-03-25

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną oraz wystąpieniem kolejnych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym chorobę COVID-19, Prezydent Miasta Biała Podlaska, kierując się bezpieczeństwem mieszkańców zawiesza czasowo do odwołania działalność Targowisk Miejskich w Białej Podlaskiej

Numery telefonów do wydziałów i referatów UM Biała Podlaska
2020-03-24

Zawieszenie akcji kurierskiej dostarczania decyzji podatkowych, kar pieniężnych za niedopełnienie obowiązku zawiadomienia o rejestracji pojazdu, telefoniczne konsultacje z mieszkańcami - między innymi o tych środkach ostrożności w bialskim magistracie zdecydował prezydent Michał Litwiniuk.

Sanepid pracuje na 4 zmiany
2020-03-24

Pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białej Podlaskiej pracują w trybie 4-zmianowym, co oznacza, że służą informacją przez 24 h/dobę przez cały tydzień. 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców

Komunikat w sprawie zmiany trybu pracy Urzędu Miasta, Urzędu Stanu Cywilnego i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej