Aktualności
"Biała Podlaska w oczach dziecka i rodzica" - rozstrzygnięcie konkursu
2019-06-27

26 czerwca br. został rozstrzygnięty międzyprzedszkolny konkurs fotograficzno-literacki ,,Biała Podlaska w oczach dziecka i rodzica" zorganizowany przez Przedszkole Samorządowe Nr 15 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 4 w Białej Podlaskiej.

Nagrodzono następujące dzieci z bialskich przedszkoli:

1. Gabriela Caruka - Przedszkole Samorządowe Nr 15

2. Dominika Busztę - Przedszkole Samorządowe Nr 15

3. Ewelinę Biskupską - Przedszkole Samorządowe Nr 14

4. Alicję Puchacz - Przedszkole Samorządowe Nr 14

5. Antoniego Hryciuka - Przedszkole Samorządowe Nr 14

6. Mateusza Jakubczyka - Przedszkole Samorządowe Nr 3

7. Szymona Chochowskiego - Przedszkole Niepubliczne im. ,,Przyjaciół Kubusia Puchatka".

Celem konkursu było propagowanie wiedzy o mieście, jego historii, zabytkach, ciekawych miejscach oraz rozwijanie zainteresowań i uzdolnień fotograficzno-literackich dzieci i ich rodziców. Rodzice wspólnie z dziećmi wybierali najpiękniejsze zakątki naszego miasta, wspólnie wykonując fotografie, dodatkowo stworzyli piękne wiersze oraz opowiadania dotyczące wybranych przez siebie zakątków naszego pięknego miasta. Wystawę fotografii można oglądać w holu Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 4 w Białej Podlaskiej.

Inicjatorkami przedsięwzięcia były nauczycielki Agnieszka Kość oraz Zenobia Bechta.

Pozostałe artykuły

Budujemy kolejną ścieżkę rowerową
2019-12-06

W związku z budową ścieżki rowerowej na skrzyżowaniu ulic Artyleryjskiej, Piłsudskiego, Zamkowej na wlocie od strony ulicy Piłsudskiego występuje przewężenie jezdni. Ruch drogowy w trzech kierunkach odbywa się z jednego pasa ruchu. Utrudnienia mogą potrwać do połowy przyszłego tygodnia. Prosimy o zachowanie ostrożności.

Jednokierunkowy ruch na ul. Cichej
2019-12-06

10.12.2019 r. na ul. Cichej na odcinku od ul. Nowej do ul. Przechodniej  zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy.

W Białej Podlaskiej powstaje innowacyjny model pomocy osobom bezdomnym
2019-12-03

Trwają prace nad Gminnym Modelem Wychodzenia z Bezdomności w ramach projektu „Mój Dom – kompleksowe program wsparcia wychodzenia z bezdomności w oparciu o wzorzec włoski”....

Umowa na II etap przebudowy ul. Warszawskiej podpisana
2019-12-03

3 grudnia prezydent Michał Litwiniuk oraz przedstawiciele Wykonawców podpisali umowę na II etap przebudowy ul. Warszawskiej. To inwestycja o wartości

Współzawodnictwo Sportowe bialskich szkół 2018/19 - podsumowanie
2019-11-29

Podsumowaliśmy Współzawodnictwo Sportowe bialskich szkół za rok szkolny 2018/2019. Prezydent Michał Litwiniuk wręczył puchary i listy gratulacyjne zwycięzcom podczas gali, która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 9.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.