Aktualności
Świąteczny prezent od siatkarzy. Zwycięstwem zakończyli 2017 rok
2017-12-18

Akademicy w ostatnim meczu w tym roku pewnie u siebie pokonali drużynę z Końskowoli. Kolejny mecz nasi zawodnicy rozegrają 13 stycznia. Wy wyjeździe walczyć będą z CKFiS Bełżyce.

W pierwszej odsłonie spotkania od pierwszych minut narzucili swój styl gry. W połowie seta uzyskali kilkupunktową przewagę, której już nie oddali do końca wygrywając 25:17. Drugi set, jak się później okazało był najbardziej zacięty. Gospodarze co prawda uzyskali 3 punkty przewagi i na tablicy wyświetlił się wynik 21:18, ale przyjezdni nie dali za wygraną i doprowadzili najpierw do remisu, a następnie wyszli na prowadzenie 22:21. Z nerwowa końcówką jednak lepiej poradzili sobie akademicy z Białej Podlaskiej i wygrali drugą partię 25:23.

Ostatni set lepiej rozpoczęli goście z Końskowoli, którzy prowadzili 4:2, w tym momencie w polu zagrywki pokazał się Marcin Kusznieruk, który w serii zdobywał punkty bezpośrednio, jak i odrzucał rywali od siatki, co utrudniło im wyprowadzenie skutecznej akcji. W tym ustawieniu zespół z Białej Podlaskiej zdobył 11 punktów, co w konsekwencji pozwoliło odskoczyć rywalowi i wysoko wygrać partię 25:12 i całe spotkanie 3:0.

KS AZS AWF Biała Podlaska – Powiślak Końskowola 3:0 (25:17, 25:23, 25:12)

AZS AWF: Damian Roszkowski (kapitan), Jakub Gaładyna, Michał Gołębiowski, Adrian Kupiński (libero), Damian Jurkowski, Igor Kowalski, Marcin Kusznieruk, Hubert Jankuniec, Maciej Malczyński, Kacper Nowicki, Łukasz Żabiński, Dawid Duliasz (libero), Mateusz Kamiński.

Pozostałe artykuły

Koncert Biała Big Band i Zespołu wokalnego Chwilka
2024-05-24

Biała Big Band z Zespołu Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fr. Chopina połączył siły z zespołem Chwilka działającym w Bialskim Centrum Kultury i powstała z tego cudowna swingowa uczta muzyczna

Seniorzy świętowali Dzień Matki
2024-05-23

Dzień Matki coraz bliżej a bialscy seniorzy już świętowali ten szczególny dzień. Członkowie Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Oddział w Białej Podlaskiej, podczas spotkania integracyjnego podziękowali mamom oraz wysłuchali koncertu w wykonaniu zespołu Apasjonata pod kierownictwem Waldemara Mazura.

W II LO im. Emilii Plater została otwarta nowa strzelnica łucznicza
2024-05-23

Obiekt powstał przy wsparciu Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka, a jego inicjatorami byli: Pan Marek Romaniuk oraz Pan Marcin Mincewicz.

Projekt edukacyjny "Turniej Szkół 2024"
2024-05-22

Turniej Szkół to wspaniała inicjatywa umożliwiająca uczniom integrację i zaprezentowanie swoich umiejętności.