Aktualności
Doskonała wiadomość dla mieszkańców! Zakończono budowę ulicy Langiewicza i Jałowcowej
2016-11-30
Dwie inwestycje drogowe doczekały się ostatnio swojej finalizacji. Z nowych nawierzchni mogą cieszyć się mieszkańcy ulicy Langiewicza i Jałowcowej. Łączny koszt realizacji obydwu prac wyniósł ponad 750 tys. zł, a wykonawcami były firmy z Białej Podlaskiej.

Budowę ul. Langiewicza realizowano na odcinku ok. 200 m wraz z łącznikiem między Al. Solidarności i ul. Ks. Brzóski o długości ok. 190 m. Łącznie wykonano ok. 390 m nawierzchni wraz z podbudową o szerokości 6 metrów i krawężnikami po obu stronach. Roboty prowadzone przez bialskie przedsiębiorstwo Tre-DROM ruszyły 17 października, a zakończono je już 28 listopada. Koszt inwestycji sięgnął blisko 400 tys. zł.

Ważną inwestycją była także nawierzchnia na 400-metrowym odcinku ulicy Jałowcowej o szerokości 5 metrów. W ramach prac wykonano m.in. kanalizację deszczową w postaci 10 wpustów, do których będzie spływała woda. Prace wykonało Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe TRANSBET z Białej Podlaskiej, a wartość robót wyniosła 360 tys. zł.
Pozostałe artykuły

Koncert Biała Big Band i Zespołu wokalnego Chwilka
2024-05-24

Biała Big Band z Zespołu Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fr. Chopina połączył siły z zespołem Chwilka działającym w Bialskim Centrum Kultury i powstała z tego cudowna swingowa uczta muzyczna

Seniorzy świętowali Dzień Matki
2024-05-23

Dzień Matki coraz bliżej a bialscy seniorzy już świętowali ten szczególny dzień. Członkowie Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Oddział w Białej Podlaskiej, podczas spotkania integracyjnego podziękowali mamom oraz wysłuchali koncertu w wykonaniu zespołu Apasjonata pod kierownictwem Waldemara Mazura.

W II LO im. Emilii Plater została otwarta nowa strzelnica łucznicza
2024-05-23

Obiekt powstał przy wsparciu Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka, a jego inicjatorami byli: Pan Marek Romaniuk oraz Pan Marcin Mincewicz.

Projekt edukacyjny "Turniej Szkół 2024"
2024-05-22

Turniej Szkół to wspaniała inicjatywa umożliwiająca uczniom integrację i zaprezentowanie swoich umiejętności.

Dni Białej Podlaskiej
2024-05-22

Dni Białej Podlaskiej to moc muzycznych i sportowych atrakcji!!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców