Aktualności
Jak równy z równym rywalizowali z Vive Kielce
2015-12-17
Piłkarze ręczni Olimpii Biała Podlaska wywalczyli trzecie miejsce w silnie obsadzonym turnieju młodzików (rocznik 2001), który rozegrano w Siemiatyczach. Drużyna działa przy Szkole Podstawowej nr 3. Należy mieć nadzieję, że młodzi adepci „szczypiorniaka” będą w przyszłości stanowić o sile bialskiej, a może nie tylko bialskiej piłki ręcznej.

Zwycięstwa nad drużynami Vive I i Vive III (oba mecze bialczanie wygrali 15:14), wygrana ze Zwoleniem 20:14, następnie z Sarnakami 20:8 , dały naszym zawodnikom awans do półfinału gdzie czekała na nich ekipa z Kielc. Niestety tym razem musieli uznać wyższość Vive II, mecz zakończył się porażką 15:8 i nie udało się awansować do finału.

W meczu o 3. miejsce nasza młodzież pokazała, że potrafi się podnieść po przegranej pewnie pokonując zespół Vive III 17:11

Skład Olimpii Biała Podlaska: Jakub Polok (najlepszy strzelec imprezy), Daniel Kobyliński, Jakub Jaszczuk, Marcin Michalczuk, Dawid Fic, Gabriel Olichwiruk, Michał Olichwiruk, Kacper Winnicki, Piotr Cielecki, Marceli Korneluk, Patryk Lewczuk, Hubert Niedzielski, Jakub Stroiński. Trenerem drużyny jest zawodnik AZS AWF Biała Podlaska: Marcin Stefaniec.
Pozostałe artykuły

Prezentujemy wyniki matur w Białej Podlaskiej
2022-07-06

Prezentujemy wyniki matur w Białej Podlaskiej

Trwa budowa "Babskiego Rynku"
2022-07-06

Trwa budowa "Babskiego Rynku"

Kino letnie w amfiteatrze
2022-07-06

Za nami spotkanie filmowe w ramach wtorkowych, rodzinnych seansów Kina Letniego, które odbywają się w Amfiteatrze w założeniu zamkowo-parkowym Radziwiłłów.

Podsumowanie Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w Przedszkolu Samorządowym Nr 6
2022-07-06

Zanim nasze przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego Nr 6 w Białej Podlaskiej oficjalnie zakończyły rok szkolny 2021/2022, podsumowały uczestnictwo w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa wspólnym czytaniem bajek i baśni, na które zaprosiły Wojciecha Sosnowskiego  Naczelnika Gabinetu Prezydenta Michała Litwiniuka.

Biała Podlaska bierze udział w projekcie EURE
2022-07-04

Miasto Biała Podlaska bierze udział w projekcie EURE - Effectiveness of Environmental Urban policies to improve Resources Efficiency realizowanym w ramach Programu Interreg Europa 2014 – 2020....

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.