Miejsca
Centrum Informacji Turystycznej
21-500 Biała Podlaska
ul. Plac Wolności 10
Dane kontaktowe
83 341 67 30
cit@bialapodlaska.pl
Centrum Informacji Turystycznej udziela informacji o:

- atrakcjach turystycznych,
- imprezach kulturalnych,
- placówkach muzealnych,
- posiadamy punkt sprzedaży map, przewodników i pamiątek.

Zakres informacji dotyczy głównie Białej Podlaskiej i okolic. Pomagamy w opracowaniu oferty pobytowej w naszym mieście oraz regionie, odwiedzający uzyskają informację i pomoc w znalezieniu noclegu i wyżywienia.

Centrum Informacji Turystycznej w Białej Podlaskiej znajduje się obok Miejsca Pamięci Narodowej, niedaleko Magistratu, wzniesionego przy Placu Wolności w 1843r., dzisiejszej siedziby władz miasta.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia stoisk z miejską ofertą, wzbogaconą produktami lokalnymi i regionalnymi, wyrobami sztuki ludowej, rzeźby i malarstwa podczas Jarmarków: Michałowego /Dni Patrona Miasta / , Bożonarodzeniowego, Wielkanocnego oraz Bialskich Jarmarków Czwartkowych organizowanych na Placu Wolności. W ten sposób miasto stwarza możliwość prezentacji i sprzedaży produktów miejscowych i okolicznych wytwórców, a odwiedzających zachęca do obejrzenia i nabycia tutejszych specjałów.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.