Aktualności
"Muzyka u Radziwiłłów": w niedzielę rusza nowy cykl wakacyjnych koncertów
2015-07-13
„Muzyka u Radziwiłłów” to cykl wakacyjnych koncertów muzyki poważnej, które odbywać się będą w Parku Radziwiłłowskim. Wystąpią członkowie Zespołu Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fryderyka Chopina. Honorowym patronem wydarzeń są: prezydent Dariusz Stefaniuk oraz senator Grzegorz Bierecki.

Pierwszy występ już w najbliższą niedzielę 19 lipca. Uczniowie szkoły zagrają także: 24 lipca (piątek), 2,9,16 i 23 sierpnia (niedziela). Impreza odbywać się będzie w Parku Radziwiłłowskim. Początek zawsze o godzinie 16.00. Repertuar przygotowuje dyrektor szkoły muzycznej Waldemar Robak.

POLECAMY TAKŻE: dołącz do wydarzenia na Facebooku

To już trzecia wakacyjna inicjatywa tego typu. Do tej pory prezydent Dariusz Stefaniuk zorganizował: koncerty na Placu Wolności oraz kino letnie w Parku Radziwiłłowskim, które wystartuje na początku sierpnia.

Pozostałe artykuły

Kolejny sukces "Piksela"
2024-04-16

Już po raz siódmy MDK „Śródmieście" we Wrocławiu rozstrzygnęło Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt.: „Spójrz okiem artysty".

Bezbramkowy remis w meczu MKS Podlasie Biała Podlaska - Podhale Nowy Targ
2024-04-15

0-0 tak zakończył się dzisiejszy mecz MKS Podlasie Biała Podlaska z Podhale Nowy Targ.

Utrudnienia na ul. Podleśnej
2024-04-13

W związku z przebudową ul. Podleśnej, od 15 kwietnia 2024 r. (poniedziałek) wprowadzony zostanie kolejny etap zmian w organizacji ruchu.

Ruszył projekt dotyczący trwałego znakowania oraz sterylizacji psów i kotów
2024-04-13

Ruszył projekt dotyczący trwałego znakowania oraz sterylizacji/kastracji psów i kotów właścicielskich na terenie Miasta Biała Podlaska.

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej
2024-04-13

13 kwietnia obchodzimy Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej przypominający o ludobójstwie zaplanowanym w 1940 roku przez ZSRR.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.