Aktualności
Sukces uczniów Szkoły Podstawowej nr 3
2015-07-08
Sukcesem zakończył się udział dziesięcioosobowej grupy uczniów, członków Szkolnego Koła Turystyczno – Krajoznawczego Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych bialskiej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej, która od 29 czerwca do 4 lipca uczestniczyła w ogólnopolskim zlocie PTSM w Ustroniu.

Zorganizowano go po raz 46. pod hasłem „Turystyka i Edukacja 2015”. Zlot był jedną z centralnych imprez turystycznych dla młodzieży i nauczycieli, którym bliskie są idee turystyki.

Młodzi turyści z „trójki” startowali w konkursie plastycznym i uzyskali pierwsze miejsce. W konkursie wiedzy krajoznawczo-turystycznej zdobyli drugą lokatę, podobnie jak w rywalizacji sportowo- rekreacyjnej i w konkursie piosenki wakacyjnej. W klasyfikacji końcowej zespół z „trójki” zdobył I miejsce.

Skład drużyny: Szymon Dębowski, Weronika Dorosz, Weronika Dzięcioł, Krzysztof Grzybowski, Jakub Karwowski, Katarzyna Kładź, Tomasz Kładź, Adrian Majewski, Wiktoria Rewczuk, Magalena Sacewicz. Uczniów do konkursów przygotowywał nauczyciel historii dr Dariusz Sikora.

W trakcie zlotu młodzież brała udział w wycieczkach na Równicę i Czantorię. Największą atrakcją wycieczki do Wisły była okazała figura Adama Małysza wykonana

z białej czekolady znajdująca się Domu Zdrojowym. Impreza udała się wyśmienicie, uczestnikom dopisała pogoda. Udział drużyny w zlocie w części został sfinansowany ze środków, które pozyskano z Gminy Miejskiej Biała Podlaska.
Pozostałe artykuły

Aniołkowe granie w Przedszkolu Samorządowym nr 3
2023-01-26

Aniołkowe granie - piękna akcja dla rodzin zastępczych - rozbrzmiało w tym roku w Przedszkolu Samorządowym nr 3 i w Przedszkolu Niepublicznym im. Przyjaciół Kubusia Puchatka.

Zaszczep się w wakacje - zadbaj o przyszłość, zaszczep się na życie
2021-08-10

Zdrowie to według Polaków najważniejsza wartość w życiu człowieka. Dbajmy o siebie, dbajmy o swoich bliskich.

Dofinansowanie zakupu nowego samochodu dla OSP „Sidorki”
2021-08-03

Mitsubishi L200 - to nowy nabytek OSP "Sidorki" Biała Podlaska kupiony przy wsparciu Miasta Biała Podlaska. Przekazaliśmy na to dofinansowanie w wysokości 30 tys. zł.

Jubileusz 30-lecia bialskiego MOPS
2020-06-01

1 czerwca 2020 r. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej obchodzi 30 – lecie funkcjonowania i pracy na rzecz mieszkańców naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.