Aktualności

Zawody w układaniu kostki rubika na czas Cube4Fun
2024-07-10

W najbliższy piątek, sobotę i niedzielę w hali sportowej IV LO im. Stanisława Staszica odbędą się zawody w układaniu kostki rubika na czas Cube4Fun.

To już piąta edycja tych emocjonujących mistrzostw, które wcześniej miały miejsce w latach 2018, 2019, 2021 i 2023.

Tegoroczne wydarzenie odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Michała Litwiniuka.

Zawodnicy zmierzą się w 15 różnych konkurencjach, co gwarantuje szerokie spektrum wyzwań i emocji.

Na miejscu zobaczymy rekordzistów w układaniu kostki na czas, w tym kilku zawodników z czołówki polskich i światowych speedcuberów.

Zapraszamy!

Pozostałe artykuły

Trwa 36. edycja Konkursu Literackiego „Bajki, Bajeczki...”

W czwartek, 9 października, w Bialskiej Galerii Fotografii odbył się wernisaż wystawy „Déjà vu”

Jesień w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Białej Podlaskiej zapowiada się jako czas pełen literackich emocji, inspiracji i twórczych spotkań. Już 20 października rozpocznie się 41. edycja Podlaskich Spotkań Literackich

Społeczność Szkoły ZDZ im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Białej Podlaskiej obchodziła Dzień Edukacji Narodowej oraz Dzień Pracownika ZDZ.

Bialska Galeria Fotografii zaprasza 19 października o godz. 15:00 na Bialskie Spotkanie z Fotografem Michałem Laudym.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.