Aktualności
Otwarcie wystawy pt. "Światy Widziane"
2024-03-02

Wczoraj w Bialskiej Galerii Fotografii odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pt. "Światy Widziane" autorstwa utalentowanego fotografa Andrzeja Grudnia.

Gości w imieniu prezydenta miasta Michała Litwiniuka powitała Beata Demianiuk, kierownik Referatu Kultury i Sportu UM, przekazując artyście serdeczne gratulacje i wyrazy uznania.

Andrzej Grudzień, znakomity fotograf i wyjątkowy obserwator, w magiczny sposób uchwycił piękno najzwyklejszych chwil. Jego prace przenoszą nas w podróż przez fascynujący świat, gdzie każdy kadr staje się opowieścią samą w sobie.

Artysta osobiście spotkał się z pasjonatami fotografii, dzieląc się nie tylko technicznymi aspektami swojej twórczości, lecz także głębokimi refleksjami i emocjami związanymi ze światem, który przedstawia na swoich fotografii.

Wystawę "Światy Widziane" można podziwiać bezpłatnie w Bialskiej Galerii Fotografii do 14 kwietnia br.

Pozostałe artykuły

Kolejny sukces "Piksela"
2024-04-16

Już po raz siódmy MDK „Śródmieście" we Wrocławiu rozstrzygnęło Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt.: „Spójrz okiem artysty".

Bezbramkowy remis w meczu MKS Podlasie Biała Podlaska - Podhale Nowy Targ
2024-04-15

0-0 tak zakończył się dzisiejszy mecz MKS Podlasie Biała Podlaska z Podhale Nowy Targ.

Utrudnienia na ul. Podleśnej
2024-04-13

W związku z przebudową ul. Podleśnej, od 15 kwietnia 2024 r. (poniedziałek) wprowadzony zostanie kolejny etap zmian w organizacji ruchu.

Ruszył projekt dotyczący trwałego znakowania oraz sterylizacji psów i kotów
2024-04-13

Ruszył projekt dotyczący trwałego znakowania oraz sterylizacji/kastracji psów i kotów właścicielskich na terenie Miasta Biała Podlaska.

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej
2024-04-13

13 kwietnia obchodzimy Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej przypominający o ludobójstwie zaplanowanym w 1940 roku przez ZSRR.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.