Aktualności
Nowy sekretarz Urzędu Miasta Biała Podlaska, i nowy kierownik Referatu Zarządzania Kryzysowego
2024-02-16
Bardzo miło jest nam poinformować, że konkurs na sekretarza Urzędu Miasta Biała Podlaska wygrał pan Artur Żukowski, doświadczony specjalista, którego wyjątkowe kompetencje i wiedza były kluczowe w bardzo trudnych okresach: pandemii, a potem po agresji Rosji na Ukrainę. Pan Artur pełnił przez kilka ostatnich lat funkcję kierownika Referatu Zarządzania Kryzysowego.
 
Z wykształcenia prawnik, zarówno w swej dotychczasowej pracy, gdy wzorowo wypełniał swoje obowiązki, jak i podczas rozmowy konkursowej na stanowisko sekretarza, wykazał się świetną znajomością prawa i przepisów. Przede wszystkim jest wysoko cenionym praktykiem.
 
Funkcję kierownika Referatu Zarządzania Kryzysowego objął dziś pan Grzegorz Mioduszewski, który u boku Artura Żukowskiego zdobył cenne doświadczenie. Ten awans gwarantuje dalsze świetne funkcjonowanie referatu.
 
Gratulujemy obu panom!
Pozostałe artykuły

Kolejny sukces "Piksela"
2024-04-16

Już po raz siódmy MDK „Śródmieście" we Wrocławiu rozstrzygnęło Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt.: „Spójrz okiem artysty".

Bezbramkowy remis w meczu MKS Podlasie Biała Podlaska - Podhale Nowy Targ
2024-04-15

0-0 tak zakończył się dzisiejszy mecz MKS Podlasie Biała Podlaska z Podhale Nowy Targ.

Utrudnienia na ul. Podleśnej
2024-04-13

W związku z przebudową ul. Podleśnej, od 15 kwietnia 2024 r. (poniedziałek) wprowadzony zostanie kolejny etap zmian w organizacji ruchu.

Ruszył projekt dotyczący trwałego znakowania oraz sterylizacji psów i kotów
2024-04-13

Ruszył projekt dotyczący trwałego znakowania oraz sterylizacji/kastracji psów i kotów właścicielskich na terenie Miasta Biała Podlaska.

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej
2024-04-13

13 kwietnia obchodzimy Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej przypominający o ludobójstwie zaplanowanym w 1940 roku przez ZSRR.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.