Aktualności
Montaż słowno-muzyczny Teatru Słowa pt.: “Miłość ponad wszystko”
2024-02-11

Dzisiaj Teatr Słowa z powodzeniem połączył siłę słów i muzycznych dźwięków, tworząc wyjątkową opowieść, która poruszyła widzów, podczas wydarzenia zorganizowanego z okazji zbliżających się Walentynek.

W imieniu prezydenta Michała Litwiniuka, na ręce aktorów gratulacje i dowody uznania przekazał Maciej Buczyński - zastępca prezydenta miasta.

Wydarzenie odbyło się w sali teatralnej Bialskiego Centrum Kultury przy ulicy Krótkiej 1.

Pozostałe artykuły

Kolejny sukces "Piksela"
2024-04-16

Już po raz siódmy MDK „Śródmieście" we Wrocławiu rozstrzygnęło Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt.: „Spójrz okiem artysty".

Bezbramkowy remis w meczu MKS Podlasie Biała Podlaska - Podhale Nowy Targ
2024-04-15

0-0 tak zakończył się dzisiejszy mecz MKS Podlasie Biała Podlaska z Podhale Nowy Targ.

Utrudnienia na ul. Podleśnej
2024-04-13

W związku z przebudową ul. Podleśnej, od 15 kwietnia 2024 r. (poniedziałek) wprowadzony zostanie kolejny etap zmian w organizacji ruchu.

Ruszył projekt dotyczący trwałego znakowania oraz sterylizacji psów i kotów
2024-04-13

Ruszył projekt dotyczący trwałego znakowania oraz sterylizacji/kastracji psów i kotów właścicielskich na terenie Miasta Biała Podlaska.

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej
2024-04-13

13 kwietnia obchodzimy Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej przypominający o ludobójstwie zaplanowanym w 1940 roku przez ZSRR.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.