Aktualności
Momentami było bardzo gorąco. Promowaliśmy aplikację i portal
2015-06-26

Przez cały piątek promowaliśmy nowy portal i nowoczesną aplikację na Placu Wolności. Każdemu odwiedzającemu nasze stanowisko oferowaliśmy kompletną pomoc w poruszaniu się po Mobilnym Systemie Informacji. Począwszy od instalacji, aż po jego najciekawsze funkcje. Z naszej oferty skorzystał blisko 500 bialczan.

Akcja promocyjna była połączona z gratisowymi napojami chłodzącymi, które otrzymał każdy użytkownik smartfonu czy tabletu. Wystarczyło, że wcześniej zainstalował nową aplikację poświęconą Białej Podlaskiej. Jej odnalezienie większości nie sprawiało żadnego problemu, zwłaszcza że wcześniej na bialskim magistracie umieszczono ogromnych rozmiarów logotyp, który jest jednocześnie symbolem aplikacji i portalu.

Większość bialczan doskonale kojarzyła nowe źródła informacji o mieście, inni z zainteresowaniem wsłuchiwali się w funkcjonalność i podziwiali nowoczesny design. Jednak bez wyjątku każdy uczestnik akcji rozsmakowywał się w lodowatym sorbecie, który okazał się dobrą odpowiedzią na momentami upalne słońce. Dodatkowo każdy kubeczek z zimnym napojem został przyozdobiony oryginalną naklejką, zawierającą namiary na nasz nowy portal i zachęcającą do pobierania aplikacji.

Wśród uczestników akcji zdarzyły się niejednokrotnie osoby obcojęzyczne, które tylko potwierdziły potrzebę poszerzania językowej różnorodności Mobilnego Systemu Informacji. Im także przypadła do gustu nowa odsłona portalu i funkcjonalna różnorodność aplikacji. Inni z zaskoczeniem przyznawali, że nie mieli pojęcia o tak ciekawej ofercie i zapewniali o śledzeniu na bieżąco rozwoju nowoczesnych narzędzi informacyjno-turystycznych, od niedawna dostępnych w mieście.   

 

Pozostałe artykuły

X Ogólnopolski Przegląd Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci 2023
2023-09-27

Z ogromną przyjemnością dzielimy się z Wami informacją, że aż 16 filmów animowanych autorstwa wychowanków z Bialskiego Centrum Kultury, pracujących pod okiem pani Lilli...

Konkurs Internautów na ,,Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2023''
2023-09-27

Rajd Rowerowy im. J.I. Kraszewskiego ma szansę zostać Najlepszym Produktem Turystycznym Województwa Lubelskiego!

Zakończenie sezonu motocyklowego w Białej Podlaskiej
2023-09-25

MOTOKRZYŚ - mnóstwo pięknych maszyn, życzliwa pogoda, mocne brzmienie zespołu Rockheads, wystawa starych aut i motocykli oraz pokaz ratownictwa strażaków z OSP Sławacinek Stary. 

Dni Patrona Białej Podlaskiej - Jarmark Michałowy
2023-09-23

Sobota upłynęła w naszym mieście pod znakiem tradycji.

Bialskie targi pracy
2023-09-22

W Bialskich Targach Pracy, wzięło udział ponad 100 wystawców, a spotkanie było okazją do poznania aktualnych ofert pracy kilkudziesięciu firm z regionu oraz uzyskania diagnozy predyspozycji zawodowych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców