Aktualności
Kolejny sukces "Piksela"
2024-01-15

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że kwalifikację do wystawy na XXIII Międzynarodowym Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży w Toruniu otrzymał Wiktor Skoczeń, nasz wychowanek z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel".

Na konkurs napłynęło 4940 prac graficznych z 30 krajów takich jak: Belgia, Białoruś, Brazylia, Bułgaria, Chiny, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Estonia, Indie, Indonezja, Kazachstan, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia Północna, Malezja, Meksyk, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Tajlandia, Ukraina, Węgry. Do wystawy pokonkursowej międzynarodowe jury zakwalifikowało 684 prace.  

Biennale jest konkursem z tradycjami oraz znaczącym wydarzeniem artystycznym na świecie,   organizowanym przez Galerię i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu. Uczestnicy Biennale prezentują różnorodne techniki, szeroki wachlarz tematów i bogactwo rozwiązań plastycznych. Prace zachwycają zarówno precyzyjnym rysunkiem, jak i swobodną ekspresją.

Serdecznie gratulujemy!!!

Pozostałe artykuły

I Bialskie Spotkania Genealogiczne
2024-05-27

Miejska Biblioteka Publiczna wraz z Klubem Genealogicznym „W poszukiwaniu korzeni" zapraszają na I Bialskie Spotkania Genealogiczne, które odbędą się 28 maja 2024 r. w Parku Radziwiłłowskim w godz. 12:00-18:00.

Dr Stanisław Romanowski otrzymał Order św. Równej Apostołom Marii Magdaleny
2024-05-27

Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu dr Stanisław Romanowski, autor publikacji „Prawosławny Dekanat Bialski w latach 1918-1939" otrzymał Order św. Równej Apostołom Marii Magdaleny z rąk Jego Ekscelencji Najprzewielebniejszego Abla, Prawosławnego Arcybiskupa Lubelskiego i Chełmskiego.

Dzień Matki
2024-05-26

Dziś najlepsze życzenia składamy wszystkim mamom.

Podsumowanie XXIV Przedszkolnego Przeglądu Teatralnego „Puchatek”
2024-05-25

Za nami podsumowanie XXIV Przedszkolnego Przeglądu Teatralnego „Puchatek”.

150-lecie Bialskiej Straży Pożarnej
2024-05-25

Uroczystość związana ze 150-leciem Bialskiej Straży Pożarnej zgromadziła na pl. Wolności wielu gości i delegacji.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.