Aktualności
Turniej piłki nożnej „SUPER GOL -2023"
2023-12-06

4 grudnia br. w Szkole Podstawowej nr 5 odbył się turniej pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Michała Litwiniuka drużyn mieszanych w piłkę nożną „SUPER GOL -2023".

Jest to nowy projekt Lubelskiego Związku Piłki Nożnej kierowany do drużyn szkolnych dzieci z klas IV-V promujący aktywny styl życia oraz kobiecą piłkę nożną, a jego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 5 - Piątka Plus.

Drużyny składały się z czterech chłopców i sześciu dziewczynek. Mecze rozgrywane były w składach 5-cio osobowych (1+4), na boisku w meczu grało dwóch chłopców i trzy dziewczynki.

W turnieju wzięły udział szkoły:
- Szkoła Podstawowa nr 5,
- Szkoła Podstawowa nr 3,
- Szkoła Podstawowa nr 4,
- Szkoła Podstawowa im. Unitów Drelowskich w Drelowie.

Pozostałe artykuły

,,Aktywny samorząd” w 2024 roku
2024-02-23

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej uprzejmie informuje o rozpoczęciu naboru wniosków w ramach  programu ,,Aktywny samorząd”.

Wystawa pt. "Archeologia na Bialskim Zamku"
2024-02-22

Zapraszamy do zwiedzania wystawy pt. "Archeologia na Bialskim Zamku" w Muzeum Południowego Podlasia.

Nowy kierunek studiów w bialskiej filii AWF
2024-02-22

Prezydent miasta Michał Litwiniuk podpisał dziś z prorektorem ds. Filii AWF w Białej Podlaskiej panem prof. dr. hab. Jerzym Sadowskim porozumienie o współdziałaniu naszego samorządu i uczelni przy utworzeniu nowego, innowacyjnego kierunku Sport Event Manager, który ruszy już 1 października 2024 roku. Kierunek skierowany jest do przyszłych liderów branży eventowej. 

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
2024-02-21

Prezydent Miasta Michał Litwiniuk zaprasza do udziału w miejskich uroczystościach związanych z obchodami Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.