Aktualności
Podziel się swoimi opiniami na temat Budżetu Obywatelskiego
2023-12-01

Zakończyła się VIII edycja Budżetu Obywatelskiego w Białej Podlaskiej. Po raz pierwszy mieszkańcy Białej Podlaskiej będą mogli podzielić się swoimi opiniami i sugestiami dotyczącymi Budżetu Obywatelskiego. Państwa uwagi  posłużą planowaniu zasad i realizacji Budżetu Obywatelskiego przyszłych edycji. W ramach ewaluacji chcielibyśmy uzyskać opinie o Budżecie Obywatelskim, określić potrzeby mieszkańców miasta, ocenić stopnień znajomości zasad BO, oraz uzyskać propozycje zmian procedur BO.

Zapraszamy do wypełnienia lub pobrania ankiety, dostępnej od 1 do 15 grudnia 2023 r. tutaj

Wypełnioną ankietę ewaluacyjną można także:
- złożyć w Kancelarii Urzędu Miasta (pokój nr 8), ul. M. J. Piłsudskiego 3, 21-500 Biała Podlaska,
- wysłać  na adres e-mail:  andrzej.kozlowski@bialapodlaska.pl

W dniu 11 grudnia 2023 r. w godzinach 12-17 oraz 12 grudnia 2023 r. w godzinach 10-15 zapraszamy mieszkańców miasta na konsultacje dotyczące Budżetu Obywatelskiego, które odbędą się w Urzędzie Miasta ul. M. J. Piłsudskiego 3 , sala nr 213. Jednocześnie uruchamiamy specjalny telefon o numerze 83 341 61 65 przez który także można podzielić się opiniami o Budżecie Obywatelskim w określonych wyżej dniach.

Zebrany materiał zostanie dokładnie przeanalizowany i na jego podstawie zostaną wyciągnięte wnioski, które usprawnią organizację przyszłorocznej edycji budżetu obywatelskiego.

Raport z ankiet i konsultacji ewaluacyjnych zostanie opublikowany po zakończeniu ewaluacji na stronie internetowej www.um.bialapodlaska.plwww.bo.bialapodlaska.pl

Pozostałe artykuły

II Bialski Kongres Przedsiębiorczości
2024-06-11

Już 24-25 czerwca 2024 roku odbędzie się II Bialski Kongres Przedsiębiorczości organizowany przez Bialskopodlaską Izbę Gospodarczą, prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka  i Akademię Bialską, który patronatem honorowym objęli Wojewodą Lubelski Krzysztof Komorski oraz Prezes Krajowej Izby Gospodarczej Marek Kłoczko.

Swingowa potańcówka przy muzyce granej na żywo już w piątek!
2024-06-11

Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk i Zespół Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fr. Chopina w Białej Podlaskiej zapraszają na swingową potańcówkę przy muzyce granej na żywo!

Rajd rowerowy "Za Torami" - Kręcimy dla Miasta Biała Podlaska
2024-06-11

Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk oraz Stowarzyszenie Mieszkańców Osiedla "Za Torami" zapraszają na sąsiedzki rajd rowerowy pn. "Kręcimy dla Miasta Biała Podlaska".

Hanna Bajkowska otrzymała Bialską Nagrodę Kultury im. Anny z Sanguszków Radziaiłłowej II stopnia
2024-06-11

Dziś Prezydent Miasta Michał Litwiniuk wręczył pani Hannie Bajkowskiej Bialską Nagrodę Kultury im. Anny z Sanguszków Radziaiłłowej II stopnia.

III Etap Bialskiego Turnieju Szkół w Białej Podlaskiej - sportowa integracja i olimpijski duch
2024-06-11

10 czerwca br. w hali widowiskowo-sportowej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Białej Podlaskiej odbył się III etap Bialskiego Turnieju Szkół.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.