Aktualności
Podziel się swoimi opiniami na temat Budżetu Obywatelskiego
2023-12-01

Zakończyła się VIII edycja Budżetu Obywatelskiego w Białej Podlaskiej. Po raz pierwszy mieszkańcy Białej Podlaskiej będą mogli podzielić się swoimi opiniami i sugestiami dotyczącymi Budżetu Obywatelskiego. Państwa uwagi  posłużą planowaniu zasad i realizacji Budżetu Obywatelskiego przyszłych edycji. W ramach ewaluacji chcielibyśmy uzyskać opinie o Budżecie Obywatelskim, określić potrzeby mieszkańców miasta, ocenić stopnień znajomości zasad BO, oraz uzyskać propozycje zmian procedur BO.

Zapraszamy do wypełnienia lub pobrania ankiety, dostępnej od 1 do 15 grudnia 2023 r. tutaj

Wypełnioną ankietę ewaluacyjną można także:
- złożyć w Kancelarii Urzędu Miasta (pokój nr 8), ul. M. J. Piłsudskiego 3, 21-500 Biała Podlaska,
- wysłać  na adres e-mail:  andrzej.kozlowski@bialapodlaska.pl

W dniu 11 grudnia 2023 r. w godzinach 12-17 oraz 12 grudnia 2023 r. w godzinach 10-15 zapraszamy mieszkańców miasta na konsultacje dotyczące Budżetu Obywatelskiego, które odbędą się w Urzędzie Miasta ul. M. J. Piłsudskiego 3 , sala nr 213. Jednocześnie uruchamiamy specjalny telefon o numerze 83 341 61 65 przez który także można podzielić się opiniami o Budżecie Obywatelskim w określonych wyżej dniach.

Zebrany materiał zostanie dokładnie przeanalizowany i na jego podstawie zostaną wyciągnięte wnioski, które usprawnią organizację przyszłorocznej edycji budżetu obywatelskiego.

Raport z ankiet i konsultacji ewaluacyjnych zostanie opublikowany po zakończeniu ewaluacji na stronie internetowej www.um.bialapodlaska.plwww.bo.bialapodlaska.pl

Pozostałe artykuły

,,Aktywny samorząd” w 2024 roku
2024-02-23

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej uprzejmie informuje o rozpoczęciu naboru wniosków w ramach  programu ,,Aktywny samorząd”.

Wystawa pt. "Archeologia na Bialskim Zamku"
2024-02-22

Zapraszamy do zwiedzania wystawy pt. "Archeologia na Bialskim Zamku" w Muzeum Południowego Podlasia.

Nowy kierunek studiów w bialskiej filii AWF
2024-02-22

Prezydent miasta Michał Litwiniuk podpisał dziś z prorektorem ds. Filii AWF w Białej Podlaskiej panem prof. dr. hab. Jerzym Sadowskim porozumienie o współdziałaniu naszego samorządu i uczelni przy utworzeniu nowego, innowacyjnego kierunku Sport Event Manager, który ruszy już 1 października 2024 roku. Kierunek skierowany jest do przyszłych liderów branży eventowej. 

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
2024-02-21

Prezydent Miasta Michał Litwiniuk zaprasza do udziału w miejskich uroczystościach związanych z obchodami Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.