Aktualności
Dziś świętowaliśmy odzyskanie przez Polskę Niepodległości
2023-11-11

To piękne, że wspólnie potrafimy się cieszyć tym największym dobrem, jakim jest suwerenny, wolny kraj.

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli dziś w miejskich uroczystościach: we mszy św. w intencji Ojczyzny, którzy przybyli na plac Wolności: przedstawicielom władz rządowych i samorządowych, przedstawicielom służb mundurowych, oświaty, kultury, instytucji, przedsiębiorstw, stowarzyszeń, organizacji, pocztom sztandarowym.

Dziękujemy TKKF Krzna Biała Podlaska - organizatorom Rajdu Rowerowego i wszystkim miłośnikom rowerów, Klubowi Biegacza Biała Biega - organizatorom Biegu Niepodległości i fantastycznym biegaczom i chodziarzom oraz uczestnikom i organizatorom Turnieju Szachowego, który odbył się w Bialskim Centrum Kultury. Nawet niesprzyjająca jesienna aura nie zniechęciła nas do licznego udziału w tym wszechstronnym, wspólnym świętowaniu.

Pozostałe artykuły

Pokaz sprzętu wojskowego
2024-03-04

6 marca 2024 roku, w godz. 11.00-15.00, w Białej Podlaskiej odbędzie się pokaz sprzętu wojskowego biorącego udział w ćwiczeniu taktycznym z wojskami NATO pod kryptonimem „DRAGON-24”.

Międzynarodowy Dzień Pisarzy
2024-03-04

W 1984 roku Międzynarodowe Stowarzyszenie Pisarzy - PEN Club założone w drugiej dekadzie XX w. ustanowiło Dzień Pisarza. Obchodzi się je od tego czasu 3 marca. Nazwa PEN Club pochodzi od pierwszych liter angielskich słów: poets, playwrights [poeci, dramatopisarze], essayists [eseiści], novelists [powieściopisarze], tworzących wyraz pen [pióro].

Dzień Promocji Zdrowia
2024-03-04

7 marca r. w godz. 10:00 - 14:00 prezydent miasta Michał Litwiniuk zaprasza na Dzień Promocji Zdrowia w Urzędzie Miasta.

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
2024-03-03

W Narodowym Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych, na uroczystościach miejskich na które zaprosił prezydent Michał Litwiniuk, uczestniczyli przedstawiciele wojska, służb mundurowych, władz...

Otwarcie wystawy pt. "Światy Widziane"
2024-03-02

Wczoraj w Bialskiej Galerii Fotografii odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pt. "Światy Widziane" autorstwa utalentowanego fotografa Andrzeja Grudnia.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.