Aktualności
Międzynarodowa konferencja 3rd Polish Bicycle Summit
2023-10-05

Na zaproszenie organizatorów: dziennika Rzeczpospolita i Polskiego Związku Kolarskiego podczas międzynarodowej konferencji 3rd Polish Bicycle Summit - "Rowerem przez Polskę" w Centrum Olimpijskim w Warszawie prezydent miasta Michał Litwiniuk opowiedział o wspaniałych doświadczeniach związanych z Rowerową Stolicą Polski.

Razem z naczelnikiem Wydziału Rozwoju Miasta Michałem Romanowskim podzielił się doświadczeniem w gronie dyplomatów: Daphne Bergsmy - Amabasador Królestwa Niderlandów w Polsce, Kennetha Jay’a Podziby – prezesa "Bike New York", Andreasa Stadlera - ambasadora Austrii, Ole Tofta - Ambasadora Królestwa Danii oraz samorządowców i aktywistów.

Konferencji towarzyszyła fantastyczna wystawa "Dookoła na dwa koła" - historia turystyki rowerowej w Polsce oraz zdjęcia znanego fotografa sportowego Szymona Gruchalskiego. Na pewno zobaczymy ją w naszym mieście.

Pozostałe artykuły

,,Aktywny samorząd” w 2024 roku
2024-02-23

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej uprzejmie informuje o rozpoczęciu naboru wniosków w ramach  programu ,,Aktywny samorząd”.

Wystawa pt. "Archeologia na Bialskim Zamku"
2024-02-22

Zapraszamy do zwiedzania wystawy pt. "Archeologia na Bialskim Zamku" w Muzeum Południowego Podlasia.

Nowy kierunek studiów w bialskiej filii AWF
2024-02-22

Prezydent miasta Michał Litwiniuk podpisał dziś z prorektorem ds. Filii AWF w Białej Podlaskiej panem prof. dr. hab. Jerzym Sadowskim porozumienie o współdziałaniu naszego samorządu i uczelni przy utworzeniu nowego, innowacyjnego kierunku Sport Event Manager, który ruszy już 1 października 2024 roku. Kierunek skierowany jest do przyszłych liderów branży eventowej. 

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
2024-02-21

Prezydent Miasta Michał Litwiniuk zaprasza do udziału w miejskich uroczystościach związanych z obchodami Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.