Aktualności
Zasłużeni dla Miasta Biała Podlaska
2023-09-29

Dziś świętowaliśmy imieniny naszego patrona miasta - św. Michała Archanioła. Uroczysta sesja Rady Miasta to piękna okazja do wręczenia tytułów Zasłużonych dla Białej Podlaskiej. W tym roku te wyjątkowe wyrazy uznania otrzymali:
- Andrzej Czapski,
- dr Anna Bodasińska,
- dr Krzysztof Piech,
- Edward Tomaszuk,
- Tadeusz Mikinnik oraz pośmiertnie - Janusz Daniluk (tytuł odebrała żona Elżbieta).

Uroczystość uświetnił występ solistki Studia Wokalnego Brevis, wychowanka Krzysztofa Olesiejuka - Wiktoria Zielińska.

Pozostałe artykuły

,,Aktywny samorząd” w 2024 roku
2024-02-23

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej uprzejmie informuje o rozpoczęciu naboru wniosków w ramach  programu ,,Aktywny samorząd”.

Wystawa pt. "Archeologia na Bialskim Zamku"
2024-02-22

Zapraszamy do zwiedzania wystawy pt. "Archeologia na Bialskim Zamku" w Muzeum Południowego Podlasia.

Nowy kierunek studiów w bialskiej filii AWF
2024-02-22

Prezydent miasta Michał Litwiniuk podpisał dziś z prorektorem ds. Filii AWF w Białej Podlaskiej panem prof. dr. hab. Jerzym Sadowskim porozumienie o współdziałaniu naszego samorządu i uczelni przy utworzeniu nowego, innowacyjnego kierunku Sport Event Manager, który ruszy już 1 października 2024 roku. Kierunek skierowany jest do przyszłych liderów branży eventowej. 

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
2024-02-21

Prezydent Miasta Michał Litwiniuk zaprasza do udziału w miejskich uroczystościach związanych z obchodami Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.