Aktualności
Utrudnienia na drodze krajowej nr 2
2023-09-14

Informujemy, że od 15 września br. będzie prowadzona ścinka zawyżonych poboczy w ciągu drogi krajowej nr 2 w granicach administracyjnych miasta Biała Podlaska (od skrzyżowania drogi krajowej nr 2 z ul. Warszawską do miejscowości Hola).

Zadanie będzie polegało na pracach przygotowawczych, oznakowaniu robót, ścięciu poboczy, wywiezieniu urobku, plantowaniu gruntu i uporządkowaniu pasa drogowego po wykonanych robotach. W związku z powyższym na drodze krajowej nr 2 będzie mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu pojazdów. Prace potrwają ok. 2 tygodnie. Prosimy o zachowanie ostrożności.

Pozostałe artykuły

Znamy zwycięzców ósmej edycji budżetu obywatelskiego Białej Podlaskiej
2023-09-21

Z 12 projektów biorących udział w głosowaniu, na terenie miasta Biała Podlaska zostanie zrealizowanych 8 inicjatyw:

30 - lecie Domu Pomocy Społecznej w Kozuli
2023-09-21

Dom Pomocy Społecznej w Kozuli ma 30 lat, a Stowarzyszenie Wsparcia Społecznego „Stokrotka” – 20. Z okazji tych jubileuszy prezydent Michał Litwiniuk złożył życzenia i podziękowania na ręce pani dyrektor Anny Skerczyńskiej.

Inauguracja prac Miejskiego Zespołu Interdyscyplinarnego ds. przeciwdziałania przemocy domowej
2023-09-21

Prezydent Michał Litwiniuk zainaugurował pracę nowego Miejskiego Zespołu Interdyscyplinarnego ds. przeciwdziałania przemocy domowej.

Uwaga !!! Zmiana terminu miodobrania zapraszamy 20 września do Małpiego Gaju
2023-09-18

Uwaga !!!  Zmiana terminu miodobrania zapraszamy 20 września do Małpiego Gaju

Święto Lotnictwa i 100-lecie utworzenia Podlaskiej Wytwórni Samolotów
2023-09-18

Święto Lotnictwa i 100-lecie utworzenia Podlaskiej Wytwórni Samolotów, która miała istotne znaczenie w kształtowaniu bezpieczeństwa polskiej przestrzeni powietrznej w tym naszego miasta - piękne święto za nami.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców