Aktualności
Narodowe czytanie w Przedszkolu Samorządowym nr 11
2023-09-08

Dziś w ramach 12. odsłony Narodowego czytania odwiedziliśmy przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego nr 11.

W tym roku naszym milusińskim fragmenty lektury "Nad Niemnem" Elizy Orzeszkowej odczytali wiceprezydent Maciej Buczyński oraz naczelnik Gabinetu Prezydenta Wojciech Sosnowski.

Już od 2012 kultywowana jest tradycja wspólnego czytania.

Dziękujemy Pani dyrektor Agacie Czech za zaproszenie i świetną, edukacyjną zabawę z najmłodszymi mieszkańcami naszego miasta.

Miejskie Narodowe Czytanie w Założeniu Radziwiłłów pod honorowym patronatem prezydenta Michał Litwiniuk już 9 września o 13.00. Do zobaczenia

Pozostałe artykuły

,,Aktywny samorząd” w 2024 roku
2024-02-23

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej uprzejmie informuje o rozpoczęciu naboru wniosków w ramach  programu ,,Aktywny samorząd”.

Wystawa pt. "Archeologia na Bialskim Zamku"
2024-02-22

Zapraszamy do zwiedzania wystawy pt. "Archeologia na Bialskim Zamku" w Muzeum Południowego Podlasia.

Nowy kierunek studiów w bialskiej filii AWF
2024-02-22

Prezydent miasta Michał Litwiniuk podpisał dziś z prorektorem ds. Filii AWF w Białej Podlaskiej panem prof. dr. hab. Jerzym Sadowskim porozumienie o współdziałaniu naszego samorządu i uczelni przy utworzeniu nowego, innowacyjnego kierunku Sport Event Manager, który ruszy już 1 października 2024 roku. Kierunek skierowany jest do przyszłych liderów branży eventowej. 

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
2024-02-21

Prezydent Miasta Michał Litwiniuk zaprasza do udziału w miejskich uroczystościach związanych z obchodami Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.