Aktualności
XXII Podlasie Jazz Festiwal
2023-08-28

Podlasie Jazz Festiwal to perła wśród festiwali jazzowych w Polsce wschodniej. Coroczne bialskie edycje wydarzenia są nieodłącznym elementem kulturalnego pejzażu miasta i regionu. Objęty honorowym patronatem prezydenta miasta Michała Litwiniuka festiwal jest miejscem gdzie występują sławni i uznani na całym świecie artyści z młodymi i obiecującymi muzykami.

Bialskie święto jazzu już 2 i 3 września! XXII Podlasie Jazz Festiwal zapowiada się niezwykle interesująco. Na deskach amfiteatru w Założeniu Zamkowo-Parkowym Radziwiłłów wystąpią:

Sobota 2.09.2023 r.
- Duo Ptaszyn/Nahorny czyli zasłużeni polscy muzycy jazzowi Jan Ptaszyn Wróblewski oraz Włodzimierz Nahorny, którzy zadebiutują na naszym festiwalu.
- Włodzimierz Nahorny Trio - Włodzimierz Nahorny, Mariusz Bogdanowicz oraz Piotr Biskupski.
- Przedstawicielka młodego pokolenia, wokalistka i aktorka Adrianna Noszczyk wraz z zespołem w składzie: Piotr Schmidt, Wojciech Sanocki, Stanisław Sroka, Piotr Górka, Arek Skolik.

Niedziela 3.09.2023 r.
- Grażyna Auguścik Group – mieszkająca od lat w Chicago, uznana przez amerykańskich krytyków za jedną z najciekawszych postaci światowej sceny jazzowej wokalistka oraz znani polscy muzycy jazzowi Michał Tokaj i Szymon Mika.
- Adam Makowicz – światowej sławy pianista na co dzień mieszkający w Nowym Jorku.

Organizatorem wydarzenia jest Bialskopodlaskie Stowarzyszenie Jazzowe z Jarosławem Michalukiem na czele, dyrektorem festiwalu.

Bilety do nabycia w przedsprzedaży internetowej na stronie: www.niezla-sztuka.pl bądź stacjonarnie:
Pizzeria „Roma” ul. Brzeska 1,
Sklep Muzyczny „Music Audio” ul. Janowska,
Kawiarnia CoffeeLove Pl. Rubina 11-14.

Pozostałe artykuły

,,Aktywny samorząd” w 2024 roku
2024-02-23

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej uprzejmie informuje o rozpoczęciu naboru wniosków w ramach  programu ,,Aktywny samorząd”.

Wystawa pt. "Archeologia na Bialskim Zamku"
2024-02-22

Zapraszamy do zwiedzania wystawy pt. "Archeologia na Bialskim Zamku" w Muzeum Południowego Podlasia.

Nowy kierunek studiów w bialskiej filii AWF
2024-02-22

Prezydent miasta Michał Litwiniuk podpisał dziś z prorektorem ds. Filii AWF w Białej Podlaskiej panem prof. dr. hab. Jerzym Sadowskim porozumienie o współdziałaniu naszego samorządu i uczelni przy utworzeniu nowego, innowacyjnego kierunku Sport Event Manager, który ruszy już 1 października 2024 roku. Kierunek skierowany jest do przyszłych liderów branży eventowej. 

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
2024-02-21

Prezydent Miasta Michał Litwiniuk zaprasza do udziału w miejskich uroczystościach związanych z obchodami Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.