Aktualności
Biała Podlaska po raz drugi Rowerową Stolicą Polski !!!
2023-07-08

W mistrzowskim i seledynowym stylu świętowaliśmy zdobycie (po raz drugi) Pucharu Rowerowej Stolicy Polski.

Wczoraj z dumą przyjęliśmy go w Bydgoszczy od prezydenta Rafała Bruskiego, a dziś, drodzy Mistrzowie i Mistrzynie, trafił on do Was.

W tegorocznej edycji pobiliśmy nasz rekord w przejechanych kilometrach - 1 141 653,45 - robi wrażenie.

Dziś bawiliśmy się tak jak jeździliśmy na rowerach - razem, z uśmiechami na twarzy i ogromną satysfakcją, że ponownie stanęliśmy na podium.

To dla Was dzisiejsze brawa, gratulacje, muzyczne szaleństwo z Kapelę Podwórkową "Klawa Ferajna", zabawa w pianie (dziękujemy OSP Sławacinek Stary), rodzinne rozgrywki i rozrywkowa Strefa Kultury.

Tymczasem - koniecznie odwiedzajcie założenie Radziwiłłów, gdzie od dzisiaj możemy przypominać sobie nasze czerwcowe rajdy na zdjęciach. Bohaterami tej wystawy jesteście WY

Pozostałe artykuły

Podziel się swoimi opiniami na temat Budżetu Obywatelskiego
2023-12-01

Zakończyła się VIII edycja Budżetu Obywatelskiego w Białej Podlaskiej. Po raz pierwszy mieszkańcy Białej Podlaskiej będą mogli podzielić się swoimi opiniami i sugestiami dotyczącymi Budżetu...

Wystawa twórczości prof. Stanisława Baja - "Świadkowie życia”
2023-11-28

"Świadkowie życia” – to wystawa twórczości prof. Stanisława Baja, którą koniecznie musicie zobaczyć, historia wspaniałego artysty-indywidualisty, urodzonego w nadbużańskich Dołhobrodach, spleciona z biegiem kolejnych lat, gdy obserwując otaczający świat, ludzi, poznawał siebie i wyrażał własne emocje, nie raz poruszając do głębi krytyków.

Ruszyła budowa nowego mostu na Krznie!
2023-11-28

Ruszyła budowa nowego mostu na Krznie! Tuż obok ul. Warszawskiej w stronę rzeki i dalej w stronę ulicy Dalekiej i Koncertowej trwają prace na naszej inwestycji – nowej arterii z nowym mostem na Krznie. Pierwszy sprzęt już pracuje na odcinku bliżej rzeki. Zasadnicza część prac przebiegnie w przyszłym roku, ale za rok powinniśmy się już cieszyć efektami i nową przeprawą.

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego p.t. "MARTWA NATURA 2023"
2023-11-27

Znamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego p.t. "MARTWA NATURA 2023". Po obejrzeniu prac konkursowych 150 autorów z 95 miast Polski w kategoriach wiekowych Młodzież oraz Dorośli, Rada Artystyczna Konkursu ogłosiła dziś podczas wernisażu pokonkursowego swój werdykt

Kacper Denkiewicz – sportowa chluba miasta Biała Podlaska
2023-11-25

Kacper Denkiewicz - uczeń naszej „dziewiątki” ma 13 lat i już ogromne sukcesy na koncie:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców