Aktualności
Biała Podlaska po raz drugi Rowerową Stolicą Polski !!!
2023-07-08

W mistrzowskim i seledynowym stylu świętowaliśmy zdobycie (po raz drugi) Pucharu Rowerowej Stolicy Polski.

Wczoraj z dumą przyjęliśmy go w Bydgoszczy od prezydenta Rafała Bruskiego, a dziś, drodzy Mistrzowie i Mistrzynie, trafił on do Was.

W tegorocznej edycji pobiliśmy nasz rekord w przejechanych kilometrach - 1 141 653,45 - robi wrażenie.

Dziś bawiliśmy się tak jak jeździliśmy na rowerach - razem, z uśmiechami na twarzy i ogromną satysfakcją, że ponownie stanęliśmy na podium.

To dla Was dzisiejsze brawa, gratulacje, muzyczne szaleństwo z Kapelę Podwórkową "Klawa Ferajna", zabawa w pianie (dziękujemy OSP Sławacinek Stary), rodzinne rozgrywki i rozrywkowa Strefa Kultury.

Tymczasem - koniecznie odwiedzajcie założenie Radziwiłłów, gdzie od dzisiaj możemy przypominać sobie nasze czerwcowe rajdy na zdjęciach. Bohaterami tej wystawy jesteście WY

Pozostałe artykuły

II Bialski Kongres Przedsiębiorczości
2024-06-11

Już 24-25 czerwca 2024 roku odbędzie się II Bialski Kongres Przedsiębiorczości organizowany przez Bialskopodlaską Izbę Gospodarczą, prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka  i Akademię Bialską, który patronatem honorowym objęli Wojewodą Lubelski Krzysztof Komorski oraz Prezes Krajowej Izby Gospodarczej Marek Kłoczko.

Swingowa potańcówka przy muzyce granej na żywo już w piątek!
2024-06-11

Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk i Zespół Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fr. Chopina w Białej Podlaskiej zapraszają na swingową potańcówkę przy muzyce granej na żywo!

Rajd rowerowy "Za Torami" - Kręcimy dla Miasta Biała Podlaska
2024-06-11

Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk oraz Stowarzyszenie Mieszkańców Osiedla "Za Torami" zapraszają na sąsiedzki rajd rowerowy pn. "Kręcimy dla Miasta Biała Podlaska".

Hanna Bajkowska otrzymała Bialską Nagrodę Kultury im. Anny z Sanguszków Radziaiłłowej II stopnia
2024-06-11

Dziś Prezydent Miasta Michał Litwiniuk wręczył pani Hannie Bajkowskiej Bialską Nagrodę Kultury im. Anny z Sanguszków Radziaiłłowej II stopnia.

III Etap Bialskiego Turnieju Szkół w Białej Podlaskiej - sportowa integracja i olimpijski duch
2024-06-11

10 czerwca br. w hali widowiskowo-sportowej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Białej Podlaskiej odbył się III etap Bialskiego Turnieju Szkół.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.