Aktualności
Policjanci będą mieli nowe rowery
2023-07-11

Prezydent miasta Michał Litwiniuk przekazał 10 tys. zł na zakup dwóch rowerów służbowych wraz z wyposażeniem na potrzeby Komendy Miejskiej Policji.

Patrole rowerowe często szybciej docierają tam, gdzie potrzebna jest pomoc, zwłaszcza w centrum miasta, na osiedlowych ulicach czy terenach rekreacyjnych przy Krznie.

Podczas dzisiejszego spotkania prezydent podziękował też panu komendantowi Wojciechowi Czapli za zaangażowanie Policji w czasie naszej rywalizacji o puchar Rowerowej Stolicy Polski. Policjanci nie tylko kręcili z nami kilometry, ale też nieustannie wspierają nas w działaniach edukacyjnych o bezpieczeństwie w ruchu drogowym

Pozostałe artykuły

Zapraszamy na Wakacyjne Koncerty na placu Wolności
2024-07-11

Już jutro o godzinie 20:00 przed publicznością wystąpi zespół RockHeads.

Święto Policji
2024-07-11

Obchody Święta Policji były okazją do podziękowania za codzienną służbę, trud i poświęcenie oraz za wsparcie funkcjonariuszy, na które zawsze możemy liczyć.

Zawody w układaniu kostki rubika na czas Cube4Fun
2024-07-10

W najbliższy piątek, sobotę i niedzielę w hali sportowej IV LO im. Stanisława Staszica odbędą się zawody w układaniu kostki rubika na czas Cube4Fun.

Wystawa 150-lecie Bialskiej Straży Pożarnej. Bezpłatne zwiedzanie z przewodnikiem!
2024-07-10

"150 lat Bialskiej Straży Pożarnej" to tytuł wystawy czasowej w Muzeum Południowego Podlasia, którą w lipcu i sierpniu będzie można zwiedzić z przewodnikiem.

Kolejna odsłona koncertu „Muzyka u Radziwiłłów”
2024-07-09

Kolejna odsłona koncertu „Muzyka u Radziwiłłów” organizowanego przez Zespół Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fr. Chopina w Białej Podlaskiej za nami.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców