Aktualności
Szczypiornistki "Trójki" awansowały do rozgrywek rejonowych w Piłce Ręcznej Dziewcząt "Igrzyska Dzieci"
2023-04-04

Gratulujemy młodym szczypiornistkom ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej, które awansowały do rozgrywek rejonowych w Piłce Ręcznej Dziewcząt "Igrzyska Dzieci".

W czasie finału miasta Biała Podlaska realizowano program profilaktyczny BSZS „Sport jest moim nałogiem”.

Skład Drużyny: Bandarchuk Kseniya, Czopińska Gabriela, Demianiuk Klaudia, Gawrysiuk Aleksandra, Gęborys Ewa, Głowacka Magdalena, Kowalczuk Klara, Litwiniuk Liliana, Randzio Hanna, Rudasz Lena, Saakjan Laura, Sałamach Daria, Urbańska Roksana, Wołujczyk Barbara.

Opiekunem drużyny jest Pani Renata Trynkiewicz.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !!!

Pozostałe artykuły

Wernisaż wystawy fotografii 10. Międzynarodowego Salonu "Martwa natura w fotografii"
2024-05-16

Dziś w Galerii 1. Piętro w Bialskim Centrum Kultury odbył się wernisaż wystawy fotografii 10. Międzynarodowego Salonu "Martwa natura w fotografii", której pomysłodawcą i wieloletnim komisarzem jest artysta fotografik Janusz Mielczarek.

Dziś obchodzimy Święto Straży Granicznej
2024-05-16

Dziś obchodzimy Święto Straży Granicznej

30-lecie działalności Koła Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa Rzeczypospolitej Polskiej w Białej Podlaskiej
2024-05-16

Z okazji jubileuszu 30-lecia działalności Koła Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa Rzeczypospolitej Polskiej w Białej Podlaskiej prezydent Michał Litwiniuk podziękował emerytom i rencistom strażakom za pielęgnowanie i utrwalanie bogatych tradycji zawodowych związanych ze służbą pożarniczą. Podczas spotkania pan prezes Koła Wiesław Tomczuk wręczył prezydentowi podziękowania.

Ulica Średnia do przebudowy
2024-05-15

Prezydent Michał Litwiniuk podpisał umowę na przebudowę ul. Średniej z prezesem firmy Drogi i Mosty Bogdanem Szewczakiem.

Sukces młodzieży z Bialskiego Centrum Kultury
2024-05-14

29 kwietnia w Operze Lubelskiej w Lublinie odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów z zakresu kultury. O stypendium artystyczne w kategorii „najmłodszy twórca kultury" może ubiegać się osoba niepełnoletnia, stypendia przyznawane są osobom przyczyniającym się do rozwoju kultury województwa lubelskiego, mają na celu wsparcie i rozwój umiejętności artystycznych młodych ludzi.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.