Aktualności
Spotkanie z okazji Dnia Kobiet, Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów
2023-03-16

Nasze panie seniorki są wspaniałe, kreatywne i imponują energią.

Spotkanie z okazji Dnia Kobiet, Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów było nie tylko okazją do złożenia życzeń, ale też wspaniałych wykładów - z okazji Światowego Dnia Konsumenta zorganizowaliśmy z panią rzecznik konsumentów Jolantą Marczuk, spotkanie ze specjalistami UKE – Anną Ligęską-Korol i Arkadiuszem Kozłowskim, którzy udzielili wielu cennych wskazówek w ramach prelekcji „Bezpieczny senior – wiem, co podpisuję”

Pozostałe artykuły

Kręcimy dla Białej Podlaskiej - Rusza Rowerowa Stolica Polski
2023-05-31

Kręcimy dla Białej Podlaskiej od 1 do 30 czerwca!

Ogłoszenie o naborze kandydatów do prowadzenia Rodzinnego Domu Dziecka w Białej Podlaskiej
2023-05-30

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej poszukuje kandydatów 

Kolejny sukces Piksela
2023-05-30

Nagroda dla dwunastoletniej Zuzanny Rudzkiej – takimi osiągnięciami może poszczycić się Pracownia Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury w XIII Ogólnopolskim Biennale Plastycznym pt. "Rok polski w tradycji i obyczajach". Konkurs został zorganizowany przez Pałac Młodzieży w Warszawie.

Przebudowa ul. Sidorskiej
2023-04-25

Prezydent Michał Litwiniuk podpisał umowę na zaprojektowanie i przebudowę kolejnego odcinka ulicy Sidorskiej od al. Jana Pawła do ul. Kąpielowej.

Kolejny sukces Piksela
2023-04-24

Znamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Spójrz Okiem Artysty - Joan Miró" !!! Wśród laureatów znalazły się młode artystki z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury!!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców