Aktualności
Spotkanie z okazji Dnia Kobiet, Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów
2023-03-16

Nasze panie seniorki są wspaniałe, kreatywne i imponują energią.

Spotkanie z okazji Dnia Kobiet, Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów było nie tylko okazją do złożenia życzeń, ale też wspaniałych wykładów - z okazji Światowego Dnia Konsumenta zorganizowaliśmy z panią rzecznik konsumentów Jolantą Marczuk, spotkanie ze specjalistami UKE – Anną Ligęską-Korol i Arkadiuszem Kozłowskim, którzy udzielili wielu cennych wskazówek w ramach prelekcji „Bezpieczny senior – wiem, co podpisuję”

Pozostałe artykuły

Podsumowanie roku szkolnego w Zespole Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fr. Chopina
2024-06-20

Uczniowie i kadra Zespołu Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fr. Chopina w Białej Podlaskiej podsumowali dziś dokonania z minionego roku szkolnego.

Tauron Mistrzostwa Polski Seniorów w skokach na trampolinie
2024-06-20

Za nami Tauron Mistrzostwa Polski Seniorów w skokach na trampolinie, ścieżce akrobatycznej i podwójnej mini trampolinie.

Podsumowanie aktywności młodzieży uczęszczającej na zajęcia do Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel"
2024-06-20

Przyszedł czas na podsumowanie aktywności młodzieży uczęszczającej na zajęcia do Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel". Pod czujnym okiem pani Lilli Wielgan-Michaluk powstają tam niesamowite dzieła.

Spotkanie autorskie z Gabrielem Oleszką pt. "Opowieści z morza i Pomorza"
2024-06-19

W Miejskiej Bibliotece Publicznej gościł dziś emerytowany kapitan żeglugi wielkiej Gabriel Oleszek.

Utrudnienia na ul. Średniej
2024-06-19

Informujemy, że w związku z przebudową ul. Średniej w Białej Podlaskiej od dnia 20 czerwca 2024 r. do 10 lutego 2025 r. wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.