Aktualności

"Szóstka" awansowała do finału wojewódzkiego w minisiatkówce dziewcząt
2023-03-17

Drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Białej Podlaskiej awansowała do finału wojewódzkiego w Minisiatkówce Dziewcząt "Igrzyska Dzieci" w kategorii "czwórki".Trenerem siatkarek jest Grzegorz Piszcz.

Drugie miejsce zdobyły zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim (opiekun Alicja Bernat). Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej w Jabłoniu (opiekun Cezary Cholewa). Czwarte miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa nr 4 z Łukowa (opiekun Edyta Kozłowska).

Turniej uroczyście otworzył prezydent miasta Michał Litwiniuk oraz Wiktor Laszuk, wiceprzewodniczący Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego w Białej Podlaskiej.

Gratulujemy zawodniczkom i ich opiekunom Młodym bialczankom życzymy powodzenia w finale, który odbędzie się 20 marca br. w Świdniku.

Pozostałe artykuły

Spotkanie świąteczne u Wojewody Lubelskiego Krzysztofa Komorskiego było okazją nie tylko do złożenia okolicznościowych życzeń, ale także do podsumowania dotychczasowych działań. Podczas wydarzenia...

W klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wprowadzili uczestników wczorajszego spotkania w Bursie Szkolnej w Białej Podlaskiej uczniowie oraz zaproszeni goście.

  Konsekwentnie rozwijamy szkolnictwo zawodowe w naszym mieście, dbając o kompetencje młodych ludzi i ich pewny start na rynku pracy. W ramach projektu „Wdrożenie programów rozwojowych szkół prowadzących kształcenie zawodowe w MOF Biała Podlaska”, realizowanego z udziałem środków Unii Europejskiej, uczniowie i nauczyciele zdobywają cenne kwalifikacje. Możliwości dla uczniów:

Wigilia w PCK Spotkanie wigilijne w PCK Biała Podlaska i Klubie Seniora Czas wywołało najmilsze uczucia i wprowadziło świąteczny klimat.

W niedzielę 14 grudnia odbyło się spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym PROSTA, którego misją jest niesienie wszechstronnej pomocy osobom z niepełnosprawnościami oraz ich rodzinom. W świątecznej atmosferze uczestnicy dzielili się opłatkiem, składali sobie życzenia i wspólnie celebrowali nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Życzenia złożyli: Krystyna Litwiniuk

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.