Aktualności
Finał Miasta Biała Podlaska w Koszykówce Dziewcząt – Licealiada za nami
2023-03-17

Drużyny walczyły o Puchar Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka, oraz awans do rejonu.

W zmaganiach zwyciężyła reprezentacja IV LO im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej w składzie: Borkowska Wiktoria, Denisiuk Klaudia, Jakubiuk Natalia, Jeruzalska Jagoda, Krajewska Anna, Kucewicz Weronika, Parchomiuk Emilia, Sawczuk Julia, Semeniuk Anna, Sidoruk Gabriela, Ślązak Julia, Twarowska Antonina, Żywicka Marcelina. Drugie miejsce zajęła ZSZ nr 1 w Białej Podlaskiej, a trzecie Szkoły ZDZ im Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Białej Podlaskiej.

Wszystkim drużynom serdecznie GRATULUJEMY !!!

"Sport jest moim nałogiem” - to program profilaktyczny realizowany podczas zawodów uświadamiający ważną rolę aktywności fizycznej w życiu codziennym.

Zawody sfinansowano ze środków Gminy Miejskiej.

Pozostałe artykuły

Pierwsze spotkanie Klubu Zaczytanych Bialczanek
2023-03-20

Za nami pierwsze spotkanie Klubu Zaczytanych Bialczanek, którego inicjatorką jest Anna Stolarczuk , społeczniczka, zawodowo zajmująca się prowadzeniem szkoleń i warsztatów o tematyce profilaktycznej.

Powitaj wiosnę na sportowo
2023-03-20

21 marca br. rozpoczynamy trening przygotowujący do rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2023. Jak na mistrzów przystało wybierzemy się na przejażdżkę, którą zakończymy przy ognisku w Porosiukach.

Program „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2023
2023-03-20

Gmina Miejska Biała Podlaska otrzymała dofinansowanie ze środków Funduszu Solidarnościowego na realizację resortowego Programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2023. Program realizuje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej.

"Szóstka" awansowała do finału wojewódzkiego w minisiatkówce dziewcząt
2023-03-17

Drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Białej Podlaskiej awansowała do finału wojewódzkiego w Minisiatkówce Dziewcząt "Igrzyska Dzieci" w kategorii "czwórki".Trenerem siatkarek jest Grzegorz Piszcz.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.