Aktualności
Pierwszy etap międzyszkolnego Turnieju Szkół "EKO Festiwal Nauki” za nami
2023-03-01

Za nami pierwszy z trzech etapów międzyszkolnego Turnieju Szkół. To już druga edycja konkursu, który objęty jest Honorowym Patronatem Prezydenta Michała Litwiniuka.

23 lutego br. w hali sportowej IV LO im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej w rywalizacji wzięli udział przedstawiciele klas IV-VI i VII-VIII z publicznych szkół podstawowych działających na terenie miasta.

Pierwszy etap turnieju miał na celu przybliżenie uczniom podstawowych praw natury oraz promowanie postaw proekologicznych i dbałości o środowisko. Polegał on na prezentacji dowolnego eksperymentu naukowego dotyczącego ekologii i obejmującego materiał z podstawy programowej.

W kwietniu w założeniu zamkowo-parkowym Radziwiłłów zorganizowany zostanie drugi etap konkursu pt. „Jak drzewiej bywało”.

Pozostałe artykuły

Kręcimy dla Białej Podlaskiej - Rusza Rowerowa Stolica Polski
2023-05-31

Kręcimy dla Białej Podlaskiej od 1 do 30 czerwca!

Ogłoszenie o naborze kandydatów do prowadzenia Rodzinnego Domu Dziecka w Białej Podlaskiej
2023-05-30

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej poszukuje kandydatów 

Kolejny sukces Piksela
2023-05-30

Nagroda dla dwunastoletniej Zuzanny Rudzkiej – takimi osiągnięciami może poszczycić się Pracownia Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury w XIII Ogólnopolskim Biennale Plastycznym pt. "Rok polski w tradycji i obyczajach". Konkurs został zorganizowany przez Pałac Młodzieży w Warszawie.

Przebudowa ul. Sidorskiej
2023-04-25

Prezydent Michał Litwiniuk podpisał umowę na zaprojektowanie i przebudowę kolejnego odcinka ulicy Sidorskiej od al. Jana Pawła do ul. Kąpielowej.

Kolejny sukces Piksela
2023-04-24

Znamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Spójrz Okiem Artysty - Joan Miró" !!! Wśród laureatów znalazły się młode artystki z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury!!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców