Aktualności
Riad Haidar - zasłużony dla Miasta Biała Podlaska
2023-01-24

"Kochani,
na swojej drodze spotykamy niezwykłych ludzi. To wspaniałe, że w  naszym mieście spotkaliśmy na niej Riada Haidara, doktora, społecznika, który otoczył opieką tysiące przychodzących na świat maleństw.
Zgłoszony przeze mnie do Rady Miasta projekt przyznania Riadowi tytułu Zasłużonego dla Miasta Biała Podlaska wyraża wdzięczność mieszkańców miasta i regionu za Jego piękną działalność.
To dzięki determinacji Riada w naszym mieście powstał jeden z najnowocześniejszych w kraju Oddziałów Neonatologicznych o III stopniu referencji, któremu - z Jego - szefa WOŚP Biała Podlaska - inicjatywy nadano imię Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Zasługą Riada Haidara jest powstanie pierwszego w Polsce Ośrodka Opieki Długoterminowej i Hospicyjnej „Domowy Szpital” w Białej Podlaskiej. Ośrodek został niemal w całości wyposażony w sprzęt przekazany przez WOŚP i nosi imię fundacji.
Ogromnym zaszczytem było wręczenie doktorowi tego zacnego tytułu podczas Spotkania Noworocznego oraz uczestniczenie we wzruszającym momencie podziękowań za uratowanie życia córce pani Beaty.
Wszyscy przyłączamy się do złożonych z tej okazji podziękowań i gratulacji pani Irenie, małżonce Riada, która tak jak i on, z otwartym sercem zawsze służy pomocą." - Michał Litwiniuk Prezydent Miasta Biała Podlaska 

Pozostałe artykuły

Kręcimy dla Białej Podlaskiej - Rusza Rowerowa Stolica Polski
2023-05-31

Kręcimy dla Białej Podlaskiej od 1 do 30 czerwca!

Ogłoszenie o naborze kandydatów do prowadzenia Rodzinnego Domu Dziecka w Białej Podlaskiej
2023-05-30

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej poszukuje kandydatów 

Kolejny sukces Piksela
2023-05-30

Nagroda dla dwunastoletniej Zuzanny Rudzkiej – takimi osiągnięciami może poszczycić się Pracownia Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury w XIII Ogólnopolskim Biennale Plastycznym pt. "Rok polski w tradycji i obyczajach". Konkurs został zorganizowany przez Pałac Młodzieży w Warszawie.

Przebudowa ul. Sidorskiej
2023-04-25

Prezydent Michał Litwiniuk podpisał umowę na zaprojektowanie i przebudowę kolejnego odcinka ulicy Sidorskiej od al. Jana Pawła do ul. Kąpielowej.

Kolejny sukces Piksela
2023-04-24

Znamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Spójrz Okiem Artysty - Joan Miró" !!! Wśród laureatów znalazły się młode artystki z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury!!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców