Aktualności
Budowa drogi łączącej ul. Łomaską z ul. Sidorską
2023-01-24

Nie zwalniamy tempa naszych inwestycji - budujemy drogę dofinansowaną prawie w całości ze środków zewnętrznych!

Budowa drogi łączącej ul. Łomaską z ul. Sidorską wraz z infrastrukturą - to działanie w ramach projektu pt. „Remont i przebudowa budynków na obszarze rewitalizacji miasta z przeznaczeniem na realizację usług społecznych”. Całkowita wartość inwestycji to blisko 4 mln zł z czego aż 84% to dofinansowanie z Unii Europejskiej oraz 10% to dofinansowanie z budżetu państwa.

Po robotach rozbiórkowych zbudujemy:
prawie 650 m nowej drogi,
chodniki z kostki brukowej o szerokości 2,0 m,
krawężniki i obrzeża,
sieć kanalizacji deszczowej z wpustami deszczowymi,
instalacje oświetlenia drogowego,
utwardzimy pobocza, place, zjazdy i miejsca postojowe.

To dzięki skuteczności w pozyskiwaniu finansowania inwestycji ze źródeł zewnętrznych, przede wszystkim z Unii Europejskiej, możemy prowadzić proces inwestycyjny na niespotykaną dotąd skalę, który tak bardzo zmienił nasze miasto w ostatnich latach.

Pozostałe artykuły

Kręcimy dla Białej Podlaskiej - Rusza Rowerowa Stolica Polski
2023-05-31

Kręcimy dla Białej Podlaskiej od 1 do 30 czerwca!

Ogłoszenie o naborze kandydatów do prowadzenia Rodzinnego Domu Dziecka w Białej Podlaskiej
2023-05-30

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej poszukuje kandydatów 

Kolejny sukces Piksela
2023-05-30

Nagroda dla dwunastoletniej Zuzanny Rudzkiej – takimi osiągnięciami może poszczycić się Pracownia Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury w XIII Ogólnopolskim Biennale Plastycznym pt. "Rok polski w tradycji i obyczajach". Konkurs został zorganizowany przez Pałac Młodzieży w Warszawie.

Przebudowa ul. Sidorskiej
2023-04-25

Prezydent Michał Litwiniuk podpisał umowę na zaprojektowanie i przebudowę kolejnego odcinka ulicy Sidorskiej od al. Jana Pawła do ul. Kąpielowej.

Kolejny sukces Piksela
2023-04-24

Znamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Spójrz Okiem Artysty - Joan Miró" !!! Wśród laureatów znalazły się młode artystki z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury!!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców