Aktualności
Kolejna para na ślubnym kobiercu
2023-01-07

Czy wiecie, że w 2022 r. w Białej Podlaskiej zawarto 131 małżeństw cywilnych i 165 konkordatowych.

Sporządziliśmy 352 akty małżeństwa, z czego 56 to akty zagraniczne.

"Towarzyszenie parom w dniu ich ślubu to dla mnie zawsze wzruszająca chwila. Ostatniego ślubu w minionym roku udzieliłem w grudniu pani Magdalenie i panu Norbertowi. Wyjątkową oprawę tego wydarzenia zapewniły wnętrza Muzeum Południowego Podlasia, zaś tłem sesji ślubnej była… nasza wystawa poświęcona Bogusławowi Kaczyńskiemu.

Raz jeszcze życzę parom, które rozpoczęły wspólną podróż, pięknych chwil i wszelkich radości, a wszystkich Państwa zapraszam w imieniu własnym, ORFEO Fundacja im. Bogusława Kaczyńskiego i Muzeum Południowego Podlasia na finisaż wystawy o Bogusławie Kaczyńskim 8 stycznia o godz. 15.00." - Prezydent Miasta Michał Litwiniuk

Pozostałe artykuły

Kręcimy dla Białej Podlaskiej - Rusza Rowerowa Stolica Polski
2023-05-31

Kręcimy dla Białej Podlaskiej od 1 do 30 czerwca!

Ogłoszenie o naborze kandydatów do prowadzenia Rodzinnego Domu Dziecka w Białej Podlaskiej
2023-05-30

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej poszukuje kandydatów 

Kolejny sukces Piksela
2023-05-30

Nagroda dla dwunastoletniej Zuzanny Rudzkiej – takimi osiągnięciami może poszczycić się Pracownia Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury w XIII Ogólnopolskim Biennale Plastycznym pt. "Rok polski w tradycji i obyczajach". Konkurs został zorganizowany przez Pałac Młodzieży w Warszawie.

Przebudowa ul. Sidorskiej
2023-04-25

Prezydent Michał Litwiniuk podpisał umowę na zaprojektowanie i przebudowę kolejnego odcinka ulicy Sidorskiej od al. Jana Pawła do ul. Kąpielowej.

Kolejny sukces Piksela
2023-04-24

Znamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Spójrz Okiem Artysty - Joan Miró" !!! Wśród laureatów znalazły się młode artystki z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury!!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców