Aktualności
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
2023-01-30

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy potwierdził, że bialczanie mają wielkie serca. Do chwil obecnej zebraliśmy ponad 252 000 zł, a to jeszcze nie koniec! Przecież wciąż trwają aukcje internetowe oraz zbiórki do e-skarbonek.

WOŚP to wielka lekcja z bycia razem oraz radość z pomagania. W tym roku kwestowaliśmy pod hasłem "Chcemy wgrać z sepsą! Gramy dla wszystkich małych i dużych".

Z całego serca dziękujemy WOŚP Biała Podlaska za pracę, pomoc i zaangażowanie na czele z jej szefem Riadem Haidarem.

Sztab WOŚP zlokalizowany był w Urzędzie Miasta, z czego jesteśmy ogromnie dumni.

Dziękujemy wszystkim członkom sztabu, harcerzom, przedstawicielom Banku Spółdzielczego Biała Podlaska, służbom mundurowym.

Wielkie podziękowania i wyrazy uznania kierujemy do wolontariuszy. Jesteście wielcy.

Tegoroczny finał obfitował w wiele wydarzeń sportowych! Jak na mistrzów Rowerowej Stolicy Polski przystało wykręciliśmy mega serducho, pokonując trasę 19 km.

Na nowo wybudowanej Hali Sportowej przy Stadionie Miejskim odbył się II Turniej WOŚP w piłce siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Biała Podlaska. W sobotę rywalizację rozpoczęły młode siatkarki, które przyjechały do naszego miasta z różnych części Polski, a medale wręczyła im m.in. Zosia Slotala. Wczoraj, w kategorii open udział wzięło 14 drużyn, w tym pozytywna ekipa Urzędu Miasta.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za świetną sportową zabawę.

Wielkie brawa należą się artystom, w tym m.in. Kubsonowi, podopiecznym Studia Wokalnego Metro oraz naszym morsom, którzy rozgrzali mieszkańców na placu Wolności.

Imprezę poprowadził Wodzirej Paweł.

Pozostałe artykuły

Kręcimy dla Białej Podlaskiej - Rusza Rowerowa Stolica Polski
2023-05-31

Kręcimy dla Białej Podlaskiej od 1 do 30 czerwca!

Ogłoszenie o naborze kandydatów do prowadzenia Rodzinnego Domu Dziecka w Białej Podlaskiej
2023-05-30

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej poszukuje kandydatów 

Kolejny sukces Piksela
2023-05-30

Nagroda dla dwunastoletniej Zuzanny Rudzkiej – takimi osiągnięciami może poszczycić się Pracownia Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury w XIII Ogólnopolskim Biennale Plastycznym pt. "Rok polski w tradycji i obyczajach". Konkurs został zorganizowany przez Pałac Młodzieży w Warszawie.

Przebudowa ul. Sidorskiej
2023-04-25

Prezydent Michał Litwiniuk podpisał umowę na zaprojektowanie i przebudowę kolejnego odcinka ulicy Sidorskiej od al. Jana Pawła do ul. Kąpielowej.

Kolejny sukces Piksela
2023-04-24

Znamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Spójrz Okiem Artysty - Joan Miró" !!! Wśród laureatów znalazły się młode artystki z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury!!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców