Aktualności
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
2023-01-30

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy potwierdził, że bialczanie mają wielkie serca. Do chwil obecnej zebraliśmy ponad 252 000 zł, a to jeszcze nie koniec! Przecież wciąż trwają aukcje internetowe oraz zbiórki do e-skarbonek.

WOŚP to wielka lekcja z bycia razem oraz radość z pomagania. W tym roku kwestowaliśmy pod hasłem "Chcemy wgrać z sepsą! Gramy dla wszystkich małych i dużych".

Z całego serca dziękujemy WOŚP Biała Podlaska za pracę, pomoc i zaangażowanie na czele z jej szefem Riadem Haidarem.

Sztab WOŚP zlokalizowany był w Urzędzie Miasta, z czego jesteśmy ogromnie dumni.

Dziękujemy wszystkim członkom sztabu, harcerzom, przedstawicielom Banku Spółdzielczego Biała Podlaska, służbom mundurowym.

Wielkie podziękowania i wyrazy uznania kierujemy do wolontariuszy. Jesteście wielcy.

Tegoroczny finał obfitował w wiele wydarzeń sportowych! Jak na mistrzów Rowerowej Stolicy Polski przystało wykręciliśmy mega serducho, pokonując trasę 19 km.

Na nowo wybudowanej Hali Sportowej przy Stadionie Miejskim odbył się II Turniej WOŚP w piłce siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Biała Podlaska. W sobotę rywalizację rozpoczęły młode siatkarki, które przyjechały do naszego miasta z różnych części Polski, a medale wręczyła im m.in. Zosia Slotala. Wczoraj, w kategorii open udział wzięło 14 drużyn, w tym pozytywna ekipa Urzędu Miasta.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za świetną sportową zabawę.

Wielkie brawa należą się artystom, w tym m.in. Kubsonowi, podopiecznym Studia Wokalnego Metro oraz naszym morsom, którzy rozgrzali mieszkańców na placu Wolności.

Imprezę poprowadził Wodzirej Paweł.

Pozostałe artykuły

,,Aktywny samorząd” w 2024 roku
2024-02-23

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej uprzejmie informuje o rozpoczęciu naboru wniosków w ramach  programu ,,Aktywny samorząd”.

Wystawa pt. "Archeologia na Bialskim Zamku"
2024-02-22

Zapraszamy do zwiedzania wystawy pt. "Archeologia na Bialskim Zamku" w Muzeum Południowego Podlasia.

Nowy kierunek studiów w bialskiej filii AWF
2024-02-22

Prezydent miasta Michał Litwiniuk podpisał dziś z prorektorem ds. Filii AWF w Białej Podlaskiej panem prof. dr. hab. Jerzym Sadowskim porozumienie o współdziałaniu naszego samorządu i uczelni przy utworzeniu nowego, innowacyjnego kierunku Sport Event Manager, który ruszy już 1 października 2024 roku. Kierunek skierowany jest do przyszłych liderów branży eventowej. 

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
2024-02-21

Prezydent Miasta Michał Litwiniuk zaprasza do udziału w miejskich uroczystościach związanych z obchodami Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.