Aktualności
Wychowankowie Bialskiego Centrum Kultury kolejny raz odnoszą sukcesy na ogólnopolskich konkursach plastycznych!!!
2023-02-01

Z radością informujemy, że w konkursie zorganizowanym w zeszłym roku, spośród 351 prac nadesłanych z całej Polski grafiki Zuzanny Rudzkiej i Natalii Grzechnik z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel", reprezentując naszą placówkę otrzymały WYRÓŻNIENIA w 9 Ogólnopolskim Konkursie Na Dziecięco-Młodzieżową Grafikę Artystyczną MATRYCE WYOBRAŹNI w Głownie.

Także w zeszłym roku w Głownie grafika Hanny Dragan z bialskiego „Piksela" otrzymała WYRÓŻNIENIE na 9 Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ZABIERZ MNIE TAM WYOBRAŹNIĄ, gdzie na konkurs nadesłano 420 prac plastycznych z całej Polski.

Organizatorem obu konkursów był Miejski Ośrodek Kultury w Głownie.

Wyróżnione prace powstały pod okiem pani Lilli Wielgan-Michaluk, która od ponad 3 lat prowadzi Pracownię Grafiki Komputerowej „Piksel" i z sukcesem już przygotowała swoich podopiecznych do ponad 60 konkursów plastycznych o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Pozostałe artykuły

X Ogólnopolski Przegląd Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci 2023
2023-09-27

Z ogromną przyjemnością dzielimy się z Wami informacją, że aż 16 filmów animowanych autorstwa wychowanków z Bialskiego Centrum Kultury, pracujących pod okiem pani Lilli...

Konkurs Internautów na ,,Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego 2023''
2023-09-27

Rajd Rowerowy im. J.I. Kraszewskiego ma szansę zostać Najlepszym Produktem Turystycznym Województwa Lubelskiego!

Zakończenie sezonu motocyklowego w Białej Podlaskiej
2023-09-25

MOTOKRZYŚ - mnóstwo pięknych maszyn, życzliwa pogoda, mocne brzmienie zespołu Rockheads, wystawa starych aut i motocykli oraz pokaz ratownictwa strażaków z OSP Sławacinek Stary. 

Dni Patrona Białej Podlaskiej - Jarmark Michałowy
2023-09-23

Sobota upłynęła w naszym mieście pod znakiem tradycji.

Bialskie targi pracy
2023-09-22

W Bialskich Targach Pracy, wzięło udział ponad 100 wystawców, a spotkanie było okazją do poznania aktualnych ofert pracy kilkudziesięciu firm z regionu oraz uzyskania diagnozy predyspozycji zawodowych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców