Aktualności
Wychowankowie Bialskiego Centrum Kultury kolejny raz odnoszą sukcesy na ogólnopolskich konkursach plastycznych!!!
2023-02-01

Z radością informujemy, że w konkursie zorganizowanym w zeszłym roku, spośród 351 prac nadesłanych z całej Polski grafiki Zuzanny Rudzkiej i Natalii Grzechnik z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel", reprezentując naszą placówkę otrzymały WYRÓŻNIENIA w 9 Ogólnopolskim Konkursie Na Dziecięco-Młodzieżową Grafikę Artystyczną MATRYCE WYOBRAŹNI w Głownie.

Także w zeszłym roku w Głownie grafika Hanny Dragan z bialskiego „Piksela" otrzymała WYRÓŻNIENIE na 9 Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ZABIERZ MNIE TAM WYOBRAŹNIĄ, gdzie na konkurs nadesłano 420 prac plastycznych z całej Polski.

Organizatorem obu konkursów był Miejski Ośrodek Kultury w Głownie.

Wyróżnione prace powstały pod okiem pani Lilli Wielgan-Michaluk, która od ponad 3 lat prowadzi Pracownię Grafiki Komputerowej „Piksel" i z sukcesem już przygotowała swoich podopiecznych do ponad 60 konkursów plastycznych o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Pozostałe artykuły

Pierwsze spotkanie Klubu Zaczytanych Bialczanek
2023-03-20

Za nami pierwsze spotkanie Klubu Zaczytanych Bialczanek, którego inicjatorką jest Anna Stolarczuk , społeczniczka, zawodowo zajmująca się prowadzeniem szkoleń i warsztatów o tematyce profilaktycznej.

Powitaj wiosnę na sportowo
2023-03-20

21 marca br. rozpoczynamy trening przygotowujący do rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2023. Jak na mistrzów przystało wybierzemy się na przejażdżkę, którą zakończymy przy ognisku w Porosiukach.

Program „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2023
2023-03-20

Gmina Miejska Biała Podlaska otrzymała dofinansowanie ze środków Funduszu Solidarnościowego na realizację resortowego Programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2023. Program realizuje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej.

"Szóstka" awansowała do finału wojewódzkiego w minisiatkówce dziewcząt
2023-03-17

Drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Białej Podlaskiej awansowała do finału wojewódzkiego w Minisiatkówce Dziewcząt "Igrzyska Dzieci" w kategorii "czwórki".Trenerem siatkarek jest Grzegorz Piszcz.

Finał Miasta Biała Podlaska w Koszykówce Dziewcząt – Licealiada za nami
2023-03-17

Drużyny walczyły o Puchar Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka, oraz awans do rejonu.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.