Aktualności
Kolejny graficzny sukces Piksela
2022-09-16

Pracownia Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury, działająca po kierunkiem pani Lilli Wielgan-Michaluk rozpoczęła nowy sezon artystyczny z NAGRODĄ przyznaną za I miejsce Mai Tekielak, podczas Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego im. Henryka Jordana zorganizowanego jeszcze w zeszłym roku szkolnym, przez Publiczny Ogródek Jordanowski w Radomiu. 

Idea konkursu zrodziła się z potrzeby zobaczenia świata dzieci, czasem odległego od świata dorosłych, ale magicznego i pełnego nasyconych barw. Świata, który stanowi miejsce wyjątkowe, przepełnione marzeniami. 

Maja w swojej graficznej pracy przedstawiła kwiatowy ogród jako ilustrację wymarzonego, bezpiecznego miejsca. 

Serdecznie gratulujemy!

Pozostałe artykuły

Nasz Jarmark Wielkanocny to najpiękniejsze tradycje, święto rzemiosła, rękodzieła, najlepszych wyrobów, muzyki, śpiewu i tańca
2025-04-14

To wszystko tworzy wyjątkową atmosferę serdeczności, tak docenianą przez wystawców z całego kraju i z zagranicy i odwiedzających plac Wolności.

Zapraszamy na kolejne spotkanie Awanturniczego Klubu Filmowego
2025-04-14

W spólnie obejrzymy animowany hit kinowy dla całej rodziny o bocianie, który pakuje się w niezłe kłopoty. Nie ma tu ograniczeń wiekowych.

14 kwietnia obchodzimy 1059. rocznicę chrztu Polski
2025-04-14

Decyzja Mieszka I w 966 roku była początkiem polskiej państwowości oraz wprowadzenia naszego kraju do kręgu Europy. Młodzież z ZSZ nr 1 w Białej Podlaskiej uczciła tę rocznicę, przygotowując krótką lekcję historii, za którą w imieniu prezydenta Michaał Litwiniuka  podziękowała zastępca Justyna Gorczyca.

Bialska Liga Historyczna pod hasłem "Królowie elekcyjni" podsumowana
2025-04-13

Wzięło w niej udział 100 uczniów z 13 szkół podstawowych. Rozstrzygnięcie nastąpiło w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 pod dyrekcją Ryszarda Dołęgi. Szkoła ta jest także organizatorem wszystkich trzech etapów konkursu.

13 kwietnia obchodzimy Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej
2025-04-13

13 kwietnia obchodzimy Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej, w którym wspominamy ludobójstwo zaplanowane w 1940 roku przez ZSRR.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.