Aktualności
Wielka feta z okazji zdobycia tytułu Rowerowej Stolicy Polski
2022-07-14

Wczoraj z dumą przyjęliśmy go w Bydgoszczy od prezydenta Rafała Bruskiego, a dziś z dziką radością i wielkim dla Was podziwem przekazaliśmy puchar Rowerowej Stolicy Polski go WAM najlepszym rowerzystom w kraju na naszej fieście na placu Wolności.

Każdy z Was jest supermistrzem.

To dla Was dzisiejsze brawa, gratulacje, muzyczne szaleństwo z niezrównanymi: Litevka Quartet i Kubsonem, zabawa w pianie - dzięki fantastycznym strażakom z OSP Sławacinek Stary - którzy również mocno przyczynili się do naszego zwycięstwa i byli organizatorem jednego z kapitalnych rajdów. Dzięki, Druhny i Druhowie.

A to przecież dopiero przedsmak imprezy, jaką szykujemy na początek września.

Tymczasem - koniecznie odwiedzajcie założenie Radziwiłłów, gdzie od dzisiaj możemy przypominać sobie nasze czerwcowe rajdy na zdjęciach. To Wy jesteście wielkimi bohaterami tej wystawy.

Pozostałe artykuły

Utrudnienia na ul. Francuskiej
2022-08-01

W związku z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Armii Krajowej w Białej Podlaskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Witolda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Francuską” od dnia 3...

Komunikat dotyczący zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla w upalne dni
2022-07-29

"Strażacy rekordowo często wyjeżdżają do interwencji związanych z emisją tlenku węgla w mieszkaniach i domach – przyczyną upał.

Wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego!
2022-07-28

Największe gwiazdy polskiego futbolu, trenerzy reprezentacji Polski, władze PZPN z tak wyjątkowymi gośćmi otworzymy Miejski Stadion 4 września o godzinie 19:00

Budżet obywatelski - oddajemy decyzję w ręce mieszkańców !
2022-07-28

Zgłoś swój projekt i miej realny wpływ na rozwój naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców