Aktualności
Trajką dookoła Polski
2022-07-22

Wyprawa Trajką dookoła Polski niesamowitego zespołu Łukasza Wilińskiego trwa.

Łukasz jest osobą z niepełnosprawnością i bardzo chciał objechać Polskę na swojej trajce. Miasto Biała Podlaska było jednym z miejsc, w których jego grupa się zatrzymała, a my – wraz ze wspaniałymi bialskimi rowerzystami, m. in. z TKKF Krzna Biała Podlaska oraz Janem Konstantym Staniszewskim – z radością ich powitaliśmy w Rowerowej Stolicy Polski. Dostępność przestrzeni miasta dzięki rozbudowywanej sieci ciągów pieszo-rowerowych zrobiła na naszych gościach wrażenie.  

 

Pozostałe artykuły

Utrudnienia na ul. Francuskiej
2022-08-01

W związku z realizacją zadania pn. „Budowa ulicy Armii Krajowej w Białej Podlaskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Witolda Pileckiego do skrzyżowania z ul. Francuską” od dnia 3...

Komunikat dotyczący zagrożenia zatruciem tlenkiem węgla w upalne dni
2022-07-29

"Strażacy rekordowo często wyjeżdżają do interwencji związanych z emisją tlenku węgla w mieszkaniach i domach – przyczyną upał.

Wielkie otwarcie Stadionu Miejskiego!
2022-07-28

Największe gwiazdy polskiego futbolu, trenerzy reprezentacji Polski, władze PZPN z tak wyjątkowymi gośćmi otworzymy Miejski Stadion 4 września o godzinie 19:00

Budżet obywatelski - oddajemy decyzję w ręce mieszkańców !
2022-07-28

Zgłoś swój projekt i miej realny wpływ na rozwój naszego miasta.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców