Aktualności
Święto Policji
2022-07-12

Z okazji Święta Policji złożyliśmy dziś na ręce Komendanta Miejskiego Policji insp. Wojciecha Czapli wiele serdecznych życzeń.

Dziękujemy wielokrotnie wyróżnianemu i nagradzanemu bialskiemu garnizonowi za efektywną służbę dla naszego bezpieczeństwa oraz za piękne współdziałanie z lokalną społecznością.
Bardzo doceniamy, że obok codziennych powinności i obowiązków nasi funkcjonariusze na wiele sposobów angażują się w życie społeczne miasta i powiatu.
Czy wiecie, że drużyna policjantek i policjantów wykręciła z aplikacją aktywne miasta w naszej rywalizacji o puchar Rowerowej Stolicy Polski ponad 23 tys. km.
Na dzisiejszej uroczystości o sukcesach było wiele. Puchar zwycięzcy w turnieju strzeleckim organizowanym tradycyjnie przez Stowarzyszenie Emerytowanych Policjantów pod honorowym patronatem moim i Komendanta Miejskiego Policji odebrali przedstawiciele drużyny naszego Urzędu Miasta. Brawa dla wszystkich uczestników turnieju.
Drogie Koleżanki Policjantki i drodzy Koledzy Policjanci - gratuluję Wam nominacji i awansów, pięknych dokonań, dziękuję za codzienną pracę i życzę, by zawsze dawała Wam satysfakcję.

Pozostałe artykuły

Kraszak zwycięzcą Finału Wojewódzkiego w koszykówce
2023-03-29

Komunikat końcowy z zawodów

Jarmark Wielkanocny w Białej Podlaskiej
2023-03-28

1 kwietnia br. na placu Wolności mieszkańcy miasta będą mogli poczuć świąteczny klimat zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy.

Sukces podopiecznej Pracowni Grafiki Komputerowej Piksel
2023-03-28

Z wielką radością informujemy, że podopieczna Bialskiego Centrum Kultury, 12 letnia Zuzanna Rudzka została laureatką...

Poświęcenie kaplicy nowej parafii pw. bł. Stefana Wyszyńskiego
2023-03-23

Kaplica nowej bialskiej parafii pw. bł. Stefana Wyszyńskiego znajduje się przy ul. Wereszki 23.

100-lecie utworzenia Podlaskiej Wytwórni Samolotów
2023-03-22

Podlaska Wytwórnia Samolotów - tu, w Białej Podlaskiej biło w 20-leciu międzywojennym serce polskiej inżynierii.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców