Aktualności
Święto Policji
2022-07-12

Z okazji Święta Policji złożyliśmy dziś na ręce Komendanta Miejskiego Policji insp. Wojciecha Czapli wiele serdecznych życzeń.

Dziękujemy wielokrotnie wyróżnianemu i nagradzanemu bialskiemu garnizonowi za efektywną służbę dla naszego bezpieczeństwa oraz za piękne współdziałanie z lokalną społecznością.
Bardzo doceniamy, że obok codziennych powinności i obowiązków nasi funkcjonariusze na wiele sposobów angażują się w życie społeczne miasta i powiatu.
Czy wiecie, że drużyna policjantek i policjantów wykręciła z aplikacją aktywne miasta w naszej rywalizacji o puchar Rowerowej Stolicy Polski ponad 23 tys. km.
Na dzisiejszej uroczystości o sukcesach było wiele. Puchar zwycięzcy w turnieju strzeleckim organizowanym tradycyjnie przez Stowarzyszenie Emerytowanych Policjantów pod honorowym patronatem moim i Komendanta Miejskiego Policji odebrali przedstawiciele drużyny naszego Urzędu Miasta. Brawa dla wszystkich uczestników turnieju.
Drogie Koleżanki Policjantki i drodzy Koledzy Policjanci - gratuluję Wam nominacji i awansów, pięknych dokonań, dziękuję za codzienną pracę i życzę, by zawsze dawała Wam satysfakcję.

Pozostałe artykuły

81. Rocznica Powstania w Getcie Warszawskim
2024-04-19

W 81. rocznicę powstania w warszawskim getcie wspomnijmy ten bolesny czas pogardy i nienawiści z nadzieją, że nigdy się nie powtórzy.

5. Europejski Festiwal Tradycyjnych Gier i Zabaw
2024-04-19

Już 1 czerwca 5. Europejski Festiwal Tradycyjnych Gier i Zabaw organizowany przez AWF Biała Podlaska i prezydenta Michała Litwiniuka oraz partnerów - instytucje, stowarzyszenia, grupy, których przedstawiciele spotkali się na pierwszym zebraniu organizacyjnym.

Młodzieżowe Koło Fotograficzne "MIGAWKA" z sukcesem w Białymstoku
2024-04-19

Młodzieżowe Koło Fotograficzne "MIGAWKA" odniosło sukces w ogólnopolskim konkursie literacko-fotograficzny „(Pod)różne historie” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku, organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku oraz Towarzystwo Działań Twórczych „Talent” w Białymstoku.

Wielki sukces tancerzy z Dance Academy Studio
2024-04-18

62 cenne medale przywieźli tancerze Dance Academy Studio Biała Podlaska z Podlaskiego Festiwalu Tańca Nowoczesnego. Turniej odbył się 14 kwietnia br. w Bielsku Podlaskim.

Ruszył montaż ogromnych belek pod przęsła nowego most
2024-04-17

Ruszył montaż ogromnych belek pod przęsła nowego most

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.