Aktualności
Biała Podlaska w czołówce samorządów województwa lubelskiego w nadawaniu numeru PESEL obywatelom Ukrainy
2022-06-27
Urząd Miasta Biała Podlaska w pierwszych dwóch tygodniach rejestracji nadał obywatelom Ukrainy 703 numery PESEL, co dało nam 4. pozycję w województwie lubelskim, tuż za gminą Głusk, Miastem Świdnik i przodującym Lublinem.
 
W kwietniu zainteresowanie uzyskaniem nr PESEL wciąż było bardzo duże - zarejestrowaliśmy w naszym systemie PESEL 402 osoby, co dało nam 5. miejsce na 213 gmin z województwa lubelskiego.
W maju pod względem ilości nadanych numerów PESEL dla obywateli Ukrainy zajęliśmy 3. pozycję w województwie lubelskim.
Oto nasz zespół, dzięki któremu ten proces przebiegał tak sprawnie.
Dane dotyczące nadawania numeru PESEL dla obywateli Ukrainy pochodzą z raportów wygenerowanych z Systemu Rejestrów Państwowych i zostały przekazane przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.
Pozostałe artykuły

Kolejny sukces "Piksela"
2024-02-27

Film animowany „Geniusz z Torunia" autorstwa wychowanków Bialskiego Centrum Kultury, pracujących pod okiem Lilli Wielgan-Michaluk w Pracowni Grafiki Komputerowej "Piksel", spośród nadesłanych 297 zgłoszeń, znalazł się w gronie 103 filmów nominowanych do 12. edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Animacji O!PLA 2024!!!

,,Aktywny samorząd” w 2024 roku
2024-02-23

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej uprzejmie informuje o rozpoczęciu naboru wniosków w ramach  programu ,,Aktywny samorząd”.

Finał Wojewódzki w Minisiatkówce Chłopców - "czwórki"
2024-02-23

22 lutego w Szle Podstawowej nr 6 odbył się Finał Wojewódzki w Minisiatkówce Chłopców - "czwórki".

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.