Aktualności
Musical "Dziewczynka z zapałkami" w Białej Podlaskiej
2021-12-06

"Dziewczynka z zapałkami" to jedna z najpiękniejszych baśni Hansa Christiana Andersena, a dziś po raz pierwszy w wersji musicalowej w Białej Podlaskiej.
W roli głównej zobaczyliśmy fenomenalną Maję Romanowską, której towarzyszyła Helenka Sacharuk z Zespołu wokalnego Chwilka. Rolę pisarza odegrał Adam Korszun. Na scenie zaprezentowali się tancerze z Dance Academy Studio Biała Podlaska. Nad przygotowaniem tanecznym czuwała Karolina Brodzik-Zaremba.
Mikołajkowe widowisko możliwe było dzięki niezawodnej ekipie Bialskiego Centrum Kultury. Do wspólnej zabawy zaprosiły nas Śnieżynki z Klubu Kultury "Eureka".
Organizatorami wydarzenia są: prezydent miasta Michał Litwiniuk oraz Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego

Pozostałe artykuły

Ferie w Białej Podlaskiej
2023-01-05

Od 16 stycznia br. dzieci i młodzież z województwa lubelskiego rozpoczynają ferie zimowe.

Kolejny graficzny sukces Piksela
2023-01-04

Z ogromną przyjemnością informujemy, że pięcioro podopiecznych z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury, działającej po kierunkiem pani Lilli Wielgan-Michaluk zostało laureatami XI Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego i Literackiego „Mój Anioł" pod patronatem lubelskiego kuratora oświaty i starosty krasnostawskiego.

Prawa konsumentów - zmiana przepisów
2023-01-03

Z dniem 1 stycznia 2023 r. weszły w życie nowe przepisy dla konsumentów. Zmiany wynikają z implementacji trzech unijnych dyrektyw: Omnibus, Towarowej oraz Cyfrowej i dotyczą ustaw: o prawach...

Kolejne sukcesy młodych tancerzy z Dance Academy Studio Biała Podlaska
2022-12-21

Podczas XIX Ogólnopolskiego Mikołajkowego Turnieju Tańca, który odbył się 17 grudnia br. w Kielcach tancerze z Białej Podlaskiej zdobyli 24 cenne puchary i 76 medali.

Kolejny graficzny sukces Piksela
2022-12-06

Znamy już laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Uliczki, kamieniczki, zakamarki" zorganizowanego z okazji 750-lecia miasta Lublińca. Organizatorem konkursu...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.