Aktualności
Inwestycje w mieście we współpracy z partnerami społecznymi i developerami
2021-11-23

Infrastruktura drogowa przy ul. Pileckiego, gdzie rozrasta się jedno z miejskich osiedli, oraz zakończenie budowy parkingu przy ul. Kopernika i Akademickiej – to kolejne przykłady współpracy samorządu z podmiotami miejskimi.


Stanisław Romaniuk to deweloper, który zaangażował się w budowę ulicy Pileckiego.
Prezydent Michał Litwiniuk: „Dziękuję panu Stanisławowi Romaniukowi za współdziałanie i wspólne tworzenie bezpiecznej i komfortowej przestrzeni w naszym mieście. Rozwijając infrastrukturę mieszkaniową, działamy też razem przy budowie kolejnych dróg, chodników, parkingów, miejsc postojowych”.

 

Oddany jest także parking wzdłuż ul. Akademickiej.
„Razem z Młodzieżową Spółdzielnią Mieszkaniową zrealizowaliśmy inwestycję, o którą od lat zabiegali mieszkańcy. Przeznaczyliśmy na nią z budżetu miasta 300 tys. zł. Dziękuję za świetną współpracę naszym społecznym partnerom oraz za zaangażowanie zespołowi Wydziału Dróg UM” – mówił prezydent, podpisując przekazanie parkingu.

 

Pozostałe artykuły

“Mamy zaćmę na oku”. Mieszkańcy Białej Podlaskiej będą mogli bezpłatnie zbadać wzrok w kierunku zaćmy
2021-11-26

Już w najbliższy poniedziałek, 29 listopada, mieszkańcy Białej Podlaskiej będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań wzroku w kierunku zaćmy, organizowanych w ramach ogólnopolskiej kampanii...

Webinar „Black Friday - VADEMECUM ŁOWCÓW OKAZJI”
2021-11-25

Miejski Rzecznik Konsumentów w Białej Podlaskiej informuje, że Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wspólnie z Europejskim Centrum Konsumenckim zapraszają do udziału w webinarze pod hasłem: „Black Friday - VADEMECUM ŁOWCÓW OKAZJI”, który odbędzie się w piątek 26 listopada o godz. 10:00 na kanale UOKiK.

Wystawa „Lata 20… Lata 30… Biała i jej mieszkańcy w dwudziestoleciu międzywojennym”
2021-11-23

Jak wyglądało życie codzienne w Białej Podlaskiej przed II wojną światową? „Lata 20… Lata 30… Biała i jej mieszkańcy w dwudziestoleciu międzywojennym” to wystawa Muzeum Południowego Podlasia, która zabiera nas w podróż w czasie.

Sukces Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej
2021-11-23

Jury ogólnopolskiego konkursu Nocy Bibliotek i Platona nagrodziło Miejską Bibliotekę Publiczną w Białej Podlaskiej za najciekawsze, wyróżniające się wydarzenia w ramach Nocy...

Co w budżecie na 2022 rok?
2021-11-23

Przyszłoroczny budżet to ambitny plan realizacji kluczowych potrzeb dla rozwoju miasta i jego właściwego funkcjonowania. Pomimo trudności, jakie na samorządy nałożyła inflacja i ogólny...

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.