Aktualności
Inwestycje w mieście we współpracy z partnerami społecznymi i developerami
2021-11-23

Infrastruktura drogowa przy ul. Pileckiego, gdzie rozrasta się jedno z miejskich osiedli, oraz zakończenie budowy parkingu przy ul. Kopernika i Akademickiej – to kolejne przykłady współpracy samorządu z podmiotami miejskimi.


Stanisław Romaniuk to deweloper, który zaangażował się w budowę ulicy Pileckiego.
Prezydent Michał Litwiniuk: „Dziękuję panu Stanisławowi Romaniukowi za współdziałanie i wspólne tworzenie bezpiecznej i komfortowej przestrzeni w naszym mieście. Rozwijając infrastrukturę mieszkaniową, działamy też razem przy budowie kolejnych dróg, chodników, parkingów, miejsc postojowych”.

 

Oddany jest także parking wzdłuż ul. Akademickiej.
„Razem z Młodzieżową Spółdzielnią Mieszkaniową zrealizowaliśmy inwestycję, o którą od lat zabiegali mieszkańcy. Przeznaczyliśmy na nią z budżetu miasta 300 tys. zł. Dziękuję za świetną współpracę naszym społecznym partnerom oraz za zaangażowanie zespołowi Wydziału Dróg UM” – mówił prezydent, podpisując przekazanie parkingu.

 

Pozostałe artykuły

Kolejny graficzny sukces Piksela!!
2022-05-18

Miło nam poinformować, że młodzi artyści z Pracowni Grafiki Komputerowej„Piksel", zatriumfowali na XXI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Franciszki Arnsztajnowej" pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Klub Kultury Scena gościł młodych zdolnych recytatorów
2022-05-13

Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie ogłosił 41. Mały Konkurs Recytatorski dla uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego, a Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego przeprowadziło eliminacje powiatowe.

Sięgnij po dotację na własną działalność gospodarczą!
2022-05-11

19 maja br. rozpoczynamy rekrutację do projektu „Załóż firmę i odnieś sukces! Kompleksowe wsparcie dla osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej na terenie MOF Biała Podlaska – edycja II"

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego spotu promującego 4. edycję Rowerowej Stolicy Polski!
2022-05-06

Pobierz darmową aplikację Aktywne Miasta i dołącz do zabawy.

Międzynarodowy sukces naszych pikselowych graficzek !!!
2022-05-06

Ponad dwa tysiące prac z całego świata wpłynęło na Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Bohúňova Paleta, który już po raz kolejny zorganizował Dom Kultury Włókniarzy w Bielsku-Białej wraz ze Szkołą Artystyczną w Dolnym Kubinie na Słowacji. Z ogromna radością informujemy że aż 5 wychowanek Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel", prowadzonej przez panią Lillę Wielgan-Michaluk zostało laureatkami.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.