Aktualności
Ślubowanie klas 1 - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Białej Podlaskiej
2021-10-05

W dniu 30 września 2021 roku Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Białej Podlaskiej przyjęła w poczet uczniów pierwszoklasistów.

Gościem honorowym tej podniosłej  uroczystości był Prezydenta Miasta Biała Podlaska Pan Michał Litwiniuk, który skierował ciepłe słowa do Pierwszoklasistów, Ich rodziców i grona pedagogicznego.

Pani Dyrektor Violetta Chmielewska przyjęła ślubowanie od najmłoszych uczniów "Piątki":

- uczniów klasy 1a prowadzonych przez nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej mgr Ewę Połujańską oraz pedagoga wspomagającego mgr Agatę Szupiluk,
- uczniów klasy 1b prowadzonych przez nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej mgr Krystynę Burdę  oraz pedagoga wspomagającego mgr Anetę Jaroszuk,
- uczniów klasy 1c prowadzonych przez nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej mgr Liliannę Wilczek  oraz pedagoga wspomagającego mgr Wiolettę Teredę,
- uczniów klasy 1d prowadzonych przez nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej mgr Ewę Demianiuk.

Starsi uczniowie z Samorządu Uczniowskiego zadeklarowali otoczenie opieką i wsparciem młodsze koleżanki i kolegów z klas pierwszych.

Pani Dyrektor wraz z Przewodniczącą Rady Rodziców Szkoły przekazały pierwszakom wspaniałe maty do zabawy w sali lekcyjnej, życząc, by nauka była dla Nich wielką przygodą i przyjemnością.

Całej uroczystości przyglądał się z boku Miś Piątuś, który od wielu lat jest maskotką najmłodszych uczniów " Piątki" .

Pozostałe artykuły

8. miejsce Białej Podlaskiej w rankingu „Miejsca edukacyjnych szans 2020–2021”
2022-06-23

Tuż przed zakończeniem roku szkolnego chcemy się pochwalić wysokim, 8. miejscem wśród miast na prawach powiatu, jakie zajmuje Biała Podlaska w rankingu pisma Samorządu Terytorialnego WSPÓLNOTA „Miejsca edukacyjnych szans 2020–2021”.

Wspaniałe wieści na zakończenie roku artystycznego! Bialski Piksel z nagrodami!
2022-06-22

IX Ogólnopolski Przegląd Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci "Oko Kalejdoskopu" w Poznaniu obfitował w sukcesy naszych młodych filmowców z Pracowni Grafiki Komputerowej PIKSEL działającej w Bialskim Centrum Kultury.

Wakacyjne Koncerty na Placu Wolności
2022-06-21

Wakacyjne Koncerty na Placu Wolności w Białej Podlaskiej odbywają się już od wielu lat! W każdy wakacyjny piątek będziemy mieli możliwość posłuchać różnorodnej muzyki, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Zaczynamy już 1 lipca gdzie zagra zespół Gutter Sirens.

Kolejna wygrana Chwilki!
2022-06-21

Zespół wokalny Chwilka działający w Klubie Kultury Piast Bialskiego Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej zajął pierwsze miejsce w finale Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Bajkowej Łęczna 2022.

Remont na ul. Podmiejskiej
2022-06-20

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami polegającymi na układaniu warstwy ścieralnej na ulicy Podmiejskiej w Białej Podlaskiej, od dnia 20.06.2022 r. ulica zostanie zupełnie wyłączona z ruchu pojazdów.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców