Aktualności
Ślubowanie klas 1 - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Białej Podlaskiej
2021-10-05

W dniu 30 września 2021 roku Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Białej Podlaskiej przyjęła w poczet uczniów pierwszoklasistów.

Gościem honorowym tej podniosłej  uroczystości był Prezydenta Miasta Biała Podlaska Pan Michał Litwiniuk, który skierował ciepłe słowa do Pierwszoklasistów, Ich rodziców i grona pedagogicznego.

Pani Dyrektor Violetta Chmielewska przyjęła ślubowanie od najmłoszych uczniów "Piątki":

- uczniów klasy 1a prowadzonych przez nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej mgr Ewę Połujańską oraz pedagoga wspomagającego mgr Agatę Szupiluk,
- uczniów klasy 1b prowadzonych przez nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej mgr Krystynę Burdę  oraz pedagoga wspomagającego mgr Anetę Jaroszuk,
- uczniów klasy 1c prowadzonych przez nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej mgr Liliannę Wilczek  oraz pedagoga wspomagającego mgr Wiolettę Teredę,
- uczniów klasy 1d prowadzonych przez nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej mgr Ewę Demianiuk.

Starsi uczniowie z Samorządu Uczniowskiego zadeklarowali otoczenie opieką i wsparciem młodsze koleżanki i kolegów z klas pierwszych.

Pani Dyrektor wraz z Przewodniczącą Rady Rodziców Szkoły przekazały pierwszakom wspaniałe maty do zabawy w sali lekcyjnej, życząc, by nauka była dla Nich wielką przygodą i przyjemnością.

Całej uroczystości przyglądał się z boku Miś Piątuś, który od wielu lat jest maskotką najmłodszych uczniów " Piątki" .

Pozostałe artykuły

Przebudowa ul. Sidorskiej
2023-04-25

Prezydent Michał Litwiniuk podpisał umowę na zaprojektowanie i przebudowę kolejnego odcinka ulicy Sidorskiej od al. Jana Pawła do ul. Kąpielowej.

Kolejny sukces Piksela
2023-04-24

Znamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Spójrz Okiem Artysty - Joan Miró" !!! Wśród laureatów znalazły się młode artystki z Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel" z Bialskiego Centrum Kultury!!

Dance Academy Studio zdobyło 83 medale na X Festiwalu Tańca Nowoczesnego w Bielsku Podlaskim
2023-04-24

83 cennych medali przywieźli tancerze Dance Academy Studio z X Festiwalu Tańca Nowoczesnego. Turniej odbył się 23 kwietnia w Bielsku Podlaskim.

Rozdajemy flagi w Urzędzie Miasta
2023-04-24

Wraz z prezydentem Michałem Litwiniukiem zachęcamy do wywieszenia flagi podczas majowych świąt i zademonstrowania w ten sposób naszego patriotyzmu oraz przywiązania do symboli narodowych. Flagi będzie można otrzymać w Punkcie Obsługi Klienta Urzędu Miasta (ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3) w dniach 25-28 kwietnia 2023 r. w godzinach 7.30 – 15.30.

Spotkanie z Bianką Zalewską
2023-04-24

Prezydent Michał Litwiniuk zaprasza na spotkanie otwarte z Bianką Zalewską, korespondentką wojenną, pierwszą Polką wyróżnioną nagrodą International Women of Courage przyznawaną przez amerykański Departament Stanu, bialczanką.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców