Aktualności

Wystawa grzybów
2021-09-07

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Białej Podlaskiej zaprasza na organizowaną przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Białej Podlaskiej wystawie grzybów świeżych, która odbędzie się dn. 09.09.2021 r. na Placu Wolności w Białej Podlaskiej w godz. 10.00-14.00. 
Podczas wystawy będzie można skorzystać z porad grzyboznawców i klasyfikatorów grzybów, otrzymać materiały edukacyjno-profilaktyczne, obejrzeć świeżo zebrane grzyby leśne, skorzystać z atlasów i plansz tematycznych.

Pozostałe artykuły

Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej ogłaszają 41. Ogólnopolski Konkurs Literacki im. J.I. Kraszewskiego

We wtorek, 1 lipca, w amfiteatrze miejskim otwarty został cykl spotkań Kina Letniego. Prezydent Miasta Biała Podlaska oraz Bialskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają wszystkich miłośników kina na plenerowe seanse, które odbywać się będą w każdy poniedziałek i wtorek lipca

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych :)

W sobotę 28  czerwca w Parku Radziwiłłowskim odbyło się zachwycające widowisko  „Noc Świętojańska” Teatru Słowa. Spektakl cudownie oddał czar tego czasu, gdy kwiat paproci...

Prawie pół tysiąca uczniów naszych szkół zdało przed wakacjami egzamin na karty rowerowe. Młodzież z SP 2, SP 3, SP 4 i SP 9 zna zasady bezpiecznego poruszania się po drogach rowerem i daje fantastyczny przykład innym.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.